У Полтаві за підтримки Німеччини будуть вчити громадських активістів

ПОЛТАВА
05.11.2014, 13:08
У Полтаві за підтримки Німеччини будуть вчити громадських активістів

З 19 по 21 листопада у Полтаві пройде тренінг «Як захищати свої інтереси та вести переговори», що торкається питань громадянського суспільства.

Організатори занять — Інститут міжнародної освіти спільно з Інститутом міжнародних зв’язків та Міністерством закордонних справ Німеччини.

Тренінг пройде по черзі у чотирьох українських містах: у Полтаві, Києві, Черкасах та Харкові. Подати заявку на участь може кожен, хто цікавиться розвитком громадянського суспільства, однак перевага буде надаватися молоді старше 18 років. Робоча мова — англійська, тому бажане добре володіння нею.

У нашому місті тренінг відбудеться з 19 по 21 листопада на базіПолтавського університету економіки та торгівлі. На семінарах активісти ознайомляться з інтерактивними методами у європейській громадянській освіті. Відтворюючи реальні обставини громадянської діяльності, у ділових та рольових іграх учасникам пояснять соціальні та суспільні процеси з різних точок зору. Третього дня можна буде навчитися самостійно проводити тренінги на тему громадянської освіти.

Для участі до 8 листопада слід скласти автобіографію (CV), мотиваційний лист та вказати дати участі у тренінгу (19-21 листопада), надіславши їх координатору по Україні — Катерині Нужненко — на e-mail: [email protected]

Катя Кролевська, «Інститут аналітики та адвокації»


Читайте також:
У селі Черкасівка офіційно підтвердили перший випадок захворювання на COVID-19.
12:15
Кременчуцький навчально-виховний комплекс №2, розташований у мікрорайоні Ревівка, поповнився власною сонячною електростанцією.
09:42
На місці зруйнованої більшовицькими окупантами у 1930-х роках миргородської Малої церкви з'явиться величний храм Всіх Святих ПЦУ.
вчора, 11:26
Понад 300 тисяч гривень спрямують депутати Гадяча на покращення медицини, освіти та житлово-комунального господарства громади.
23 вересня, 10:33
Мешканці Пирятина поскаржилися на сморід і задимленість, причиною яких є тривала пожежа на околицях міста.
22 вересня, 14:34