У Полтаві за підтримки Німеччини будуть вчити громадських активістів

ПОЛТАВА
05.11.2014, 13:08
У Полтаві за підтримки Німеччини будуть вчити громадських активістів

З 19 по 21 листопада у Полтаві пройде тренінг «Як захищати свої інтереси та вести переговори», що торкається питань громадянського суспільства.

Організатори занять — Інститут міжнародної освіти спільно з Інститутом міжнародних зв’язків та Міністерством закордонних справ Німеччини.

Тренінг пройде по черзі у чотирьох українських містах: у Полтаві, Києві, Черкасах та Харкові. Подати заявку на участь може кожен, хто цікавиться розвитком громадянського суспільства, однак перевага буде надаватися молоді старше 18 років. Робоча мова — англійська, тому бажане добре володіння нею.

У нашому місті тренінг відбудеться з 19 по 21 листопада на базіПолтавського університету економіки та торгівлі. На семінарах активісти ознайомляться з інтерактивними методами у європейській громадянській освіті. Відтворюючи реальні обставини громадянської діяльності, у ділових та рольових іграх учасникам пояснять соціальні та суспільні процеси з різних точок зору. Третього дня можна буде навчитися самостійно проводити тренінги на тему громадянської освіти.

Для участі до 8 листопада слід скласти автобіографію (CV), мотиваційний лист та вказати дати участі у тренінгу (19-21 листопада), надіславши їх координатору по Україні — Катерині Нужненко — на e-mail: [email protected]

Катя Кролевська, «Інститут аналітики та адвокації»


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
вчора, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
вчора, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00