У Полтаві згадали про початок війни в Афганістані

ПОЛТАВА
25.12.2019, 15:20

25 грудня в обласному центрі поклали квіти «Синам Полтавщини, загиблим в Афганістані».

40 років тому радянські війська увійшли до Афганістану. За час перебування в Афганістані радянська армія втратила близько 15 тисяч людей, із яких близько 2,5 тисячі були вихідцями з України.

Пам’ять про війну в Афганістані – непросте питання.

Будь-який порядний учасник цього військового конфлікту розуміє, що зараз триває російсько-українська війна, війна українців за територіальну цілісність власної держави, а не чужі інтереси. Тим не менше, війна в Афганістані ніколи не стане для її учасників чимось теоретичним, адже вона є частиною їхнього життя – попри всю злочинність дій радянської влади.

Читайте також:
Полтава
Заключний день саміту НАТО в Анкарі відбувся на тлі відновлення бомбардувань Ірану після заяви Трампа про завершення крихкого перемир'я.
09 липня, 09:00
Полтава
Трамп оголосив про плани скасувати санкції проти Туреччини, запроваджені ним у 2020 році за купівлю російських систем С-400.
08 липня, 11:05
Полтава
Трамп знову дав зрозуміти, що має намір окупувати Гренландію.
07 липня, 18:03
Полтава
Це капище та Кумир знаходяться в процесі створення уже більше року.
06 липня, 12:13
Полтава
Але програє у перегонах ШІ.
23 червня, 17:15
Полтава
7 червня в країні відбудуться парламентські вибори.
07 червня, 09:19