У Полтаві зустріли правоохоронців, які повернулися з Донбасу

ПОЛТАВА
16.10.2014, 12:39
У Полтаві зустріли правоохоронців, які повернулися з Донбасу

Сьогодні зранку, 16 жовтня, із зони антитерористичної операції повернулися міліціонери області. Зустріти полтавських героїв прийшли керівники обласного управління міліції, колеги, родичі та друзі.

Повідомили на сайті УМВС України в Полтавській області.

Міліціонери, котрі повернулися із зони антитерористичної операції говорять, що завдяки отриманій підготовці та висококваліфікованим командирам, бійці загону повернулися додому у повному складі. Та головне – у небезпечних та нелегких умовах, незважаючи на посади та звання, вони стали справжньою родиною.

Після короткого відпочинку міліціонери зведеного загону повернуться до виконання своїх службових обов’язків.


Читайте також:
Полтава
Біленький, який разом з депутатами розкрадав бюджет, екстрено звернувся до КМУ.
09 січня, 16:07
Полтава
Ексзаступник прокурора Полтавської області Столітній має на мету повернутися на свою посаду, змістивши з неї діючого керівника Гладія.
03 січня, 15:05
Полтава
Істерика перед фіналом: як корупціонери намагаються урвати останнє з Полтави.
12.12.2025, 16:15
Полтава
Прокурор Євген Гладій їх покриває. Допоки?
11.12.2025, 08:25
Полтава
Причиною виключення Польщі з механізму ЄС була її значна витрата на українців, яких вона прийняла.
09.12.2025, 08:32