У Полтавській облдержадміністрації говорили про причини провалу медичної реформи

ПОЛТАВА
02.12.2019, 16:13

2 грудня під час апаратної наради в Полтавській облдержадміністрації обговорили хід медичної реформи.

За офіційними даними департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА вже не перший рік смертність перевищує народжуваність. На жаль, така статистика спостерігається по всій Україні.

Медики переконані, що перетворення у медичній галузі є незадовільними. Навіть не зважаючи, що на Полтавщині декларації з лікарями уклали майже 80 відсотків населення, медичне забезпечення не покращилося.

Директор обласного департаменту охорони здоров'я Віктор Лисак переконаний, що однією із головних причин є те, що лікарі й досі не дійшли до кожного пацієнта, не зважаючи на високий відсоток підписання декларацій. У більшості випадків їх укладали винятково «для галочки».

Разом з тим, не менш важливим фактором є і низька свідомість людей, – каже головний медик області.

Крім того за  даними громадських організацій медицина залишається надзвичайно корумпованою.

Читайте також:
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
вчора, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
вчора, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
01 липня, 12:56