У Полтавській області цілий тиждень триматиметься відлига

ПОЛТАВА
08.02.2022, 13:41
У Полтавській області цілий тиждень триматиметься відлига
Фото: bastion.tv

До 14 лютого на Полтавщині температура повітря стабільно триматиметься вище 0°C, що характерно для другої декади березня.

Про це попередила пресслужба на Facebook-сторінці Агентства місцевих доріг області, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

У зв'язку з майже весняною погодою на автошляхах спостерігатиметься зростання рівня вологості, відтак будуть наявні певні укладення для руху транспорту.

«Радимо водіям дотримуватися безпечного режиму і правил дорожнього руху, адже можливий туман та слабкі опади. Назагал погода дає можливість підрядникам подбати про відведення води із проїзних частин доріг і провести технологічне обслуговування транспорту та механізмів», – зазначили в Агентстві місцевих доріг.

Водночас не уточнюється, де саме відбуватиметься робота невказаних підрядних організацій, адже погіршення проїзду на автошляхах слід очікувати у найскладніших місцевостях області, відомих профільним чиновникам.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що синоптики також попередили про істотне погіршення погодних умов на Полтавщині.

вибір редакції
Читайте також:
Життя
Цілком імовірно, що у найближчий тиждень-два від геомагнітних бур не сховатися, – у людей болітиме голова, а емоції зашкалюватимуть.
17.07.2023, 18:34
Світ
Поки "глибинний російський народ" у пропагандистському екстазі покірно чекав на замороження Європи, біда прийшла безпосередньо в його хату.
13.01.2023, 13:00
Світ
Поки набрані з усіх усюд ресурсної федерації російські окупанти тероризують Україну, регіони Сибіру палають і тонуть одночасно.
14.07.2022, 09:12
Світ
Історична повінь спричинила транспортний колапс у багатомільйонному Монтевідео – дощі затопили більшість міських вулиць і площ.
19.01.2022, 08:33
Полтава
Упродовж усього поточного тижня на території Полтавщини спостерігатиметься ускладнення погодних умов.
05.01.2022, 09:03