У Полтавській області працівники освіти, учні та їхні батьки зібрали 164 тис. грн. на потреби бійців АТО

ПОЛТАВА
22.10.2014, 08:09
У Полтавській області працівники освіти, учні та їхні батьки зібрали 164 тис. грн. на потреби бійців АТО

На Полтавщині працівникам освіти, дітям, а також їхнім батькам вдалося зібрати 164 тисячі гривень на потреби українських бійців у зоні антитерористичної операції. На зібрані кошти були придбані 111 комплектів зимового та літнього одягу, взуття та головні убори для полтавських бійців

Збір коштів та закупівлю всього необхідного влаштували начальник Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради Наталія Дорохова, голова міської організації профспілки працівників освіти і науки України Василь Яковенко, голова Асоціації керівників закладів освіти міста Полтава Олена Голтвяниця.

Повідомили на сайті УМВС України в Полтавській області.

«Ми не можемо лишатися осторонь подій, що відбуваються у нашій державі. У цей нелегкий час ми вирішили зібратися і допомогти нашим полтавським бійцям, які несуть службу в зоні АТО. Цього разу ми купили одяг. Та на цьому наші добрі справи не закінчуються. Ми продовжуємо збирати кошти, за які плануємо придбати ліки для військових, які перебувають в госпіталі», - поділився Василь Яковенко.

Передачу придбаних речей освітяни здійснили під час урочистої відправки чергового зведеного загону правоохоронців Полтавщини.


Читайте також:
Паніка щодо евакуйованих із Китаю здійняла хвилю обурення.
10:52
Відкриті торги визначили виконавця ремонтних робіт на шляхопроводі по проспекту Свободи у Кременчуці.
10:30
На Полтавщині очікують міністра внутрішніх справ.
10:15
Напруга у Нових Санжарах викликана інформаційними маніпуляціями.
09:25
Панікою можуть скористатися задля дестабілізації ситуації в країні.
08:56
Громадські слухання щодо розроблення Генерального плану розвитку відбулися у Бутенківській об'єднаній територіальній громаді.
вчора, 09:25