У Полтавській області проголосували всі засуджені та ув’язнені

ПОЛТАВА
26.10.2014, 14:08
У Полтавській області проголосували всі засуджені та ув’язнені

На 10 спеціалізованих виборчих дільницях при 5 територіальних виборчих округах установ виконання покарань у Полтавській області проголосували всі засуджені.

Повідомили на сайті «Новини Полтавщини».

Як повідомили в прес-службі управління ДПтС України в Полтавській області всього на спеціальних виборчих дільницях в установах виконання покарань Полтавської області проголосувало 3312 осіб, а це 100 % від числа осіб, що були включені до списків.

На сьогоднішній день загальна кількість осіб, що утримується в установах виконання покарань області складає 3426 осіб.

Також у ході виборчого процесу станом на 14 год. дані дільниці вже відвідали 64 офіційних спостерігачів від партій, кандидатів у депутати, громадських організацій та 2 офіційних спостерігачі Республіки Польща.

Підрахунок голосів розпочнеться сьогодні 0 20 годині.

Загальна кількість членів виборчих комісій по даних дільницях склала 142 особи з яких 78 жінок. Етап голосування в установах виконання покарань Полтавської області проходив спокійно та завершився о 14 год. 05 хв.


Читайте також:
У вихідні поліція Полтавщини вестиме посилені патрулі в парках, лісах і біля річок. Людей із шашликами та під час прогулянок штрафуватимуть.
14:00
Поліцейські Кременчука зупинили вантажну техніку під час видобутку піску неподалік від Крюківської дамби.
13:00
У Києві людей почали штрафувати за шашлики на природі та за розведення багать у парках і лісах. У Полтаві про це поки що попереджають.
10:55
В Україні станом на зараз 549 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. На Полтавщині одна хвора жінка.
10:25
Сьогодні в Полтаві розпочали обробку під’їздів у житлових будинках. Кожне ОСББ отримало 30 флаконів із дезінфекторами на основі хлору.
вчора, 16:15