У Полтавській області реконструюють будинки для переселенців

ПОЛТАВА
02.11.2014, 08:18
У Полтавській області реконструюють будинки для переселенців

Гроші на реконструкцію двох будівель комунальної власності, в яких зможуть розміститися вимушені переселенців з Луганщини та Донеччини, готові виділити іноземні донори в рамках проекту ЄС та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Йдеться про будівлю колишньої центральної районної лікарні вКозельщині, де після реконструкції можна буде поселити до 159 осіб.

А також про готель «Славутич» у Комсомольську, що, як планується, вмістить до 156 людей.

Про підтримку двох проектів, заявки на які подавала Полтавська обласна державна адміністрація, повідомив листом міжнародний менеджер проекту Джейсінгх Сах.

Про це повідомляє сайт Полтавської обласної державної адміністрації.

Фінансування реконструкції будівель передбачається за формулою: 80% витрат покриють іноземці, 20% - місцевий бюджет. Підтримка надаватиметься у вигляді малих грантів. Обов’язковою умовою фінансування є те, щоб об’єкти могли використовуватися громадами містечок і в майбутньому.

Проект ЄС надає підтримку реконструкції житла для переселенців і в інших областях України, що приймають людей із Донеччини та Луганщини.


Читайте також:
Чергову несанкціоновану врізку було виявлено у Машівському районі.
вчора, 13:00
4 тролейбуси з автономним ходом, виготовлені на мінському підприємстві "Белкоммунмаш", наступного тижня приїдуть у Кременчук.
вчора, 10:08
Мешканці Миргорода не зважають на попередження й заборони, а відтак самочинно спалюють бур'яни та сміття.
18 вересня, 09:41
Ні? - Тоді Зе-команда з цим допоможе
17 вересня, 11:50
На території Пирятинської громади почали споруджувати майданчик для скейтбордингу.
17 вересня, 09:13
29 років в Україні депутати займаються дерибаном. Їх треба усувати від влади, а замість них ставити українських патріотів.
16 вересня, 19:35