У Полтавській ОДА обговорили основні порушення земельного законодавства України (відео)

ПОЛТАВА
26.11.2019, 11:59

На нараді у голови Полтавської облдержадміністрації обговорили стан дотримання юридичними та фізичними особами земельного законодавства.

Говорили і про дотримання юридичними та фізичними особами земельного законодавства, використання та охорони земель усіх категорій і форм власності, родючості ґрунтів на території області за 9 місяців 2019 року.

Як зазначив начальник Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Вадим Чувпило, серед основних порушень є самовільне захоплення земельних ділянок.

Загалом з початку року територіальні органи Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру провели 50 планових та 63 позапланових заходів державного нагляду у сфері господарської діяльності щодо суб’єктів господарювання (використання та охорони земель). За результатами перевірок виявили 87 порушень вимог земельного законодавства.

За вказаний період було нараховано відшкодування за самовільне зайняття земельних ділянок та зняття родючого шару ґрунту без спеціального дозволу на суму 2,7 млн грн, з якої більше 2,4 млн грн сплатили до місцевого бюджету.

Читайте також:
Візит запланований на вівторок, 25 лютого.
18:15
Згідно з повідомленням, у жінки сталося загострення хронічної гастроентерологічної хвороби.
13:32
В однієї з жінок, що перебувають на карантині, підвищилася температура.
13:15
22 лютого всі охочі полтавці мали змогу відвідати мотиваційну лекцію Тетяни Воротіліної.
13:10
21 лютого полтавці завітали на незвичайну екскурсію з елементами театралізації до Краєзнавчого музею.
вчора, 13:05
Жінці загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
21 лютого, 11:47