У Полтавській ОДА обговорили основні порушення земельного законодавства України (відео)

26 листопада, 11:59
ПОЛТАВА

На нараді у голови Полтавської облдержадміністрації обговорили стан дотримання юридичними та фізичними особами земельного законодавства.

Говорили і про дотримання юридичними та фізичними особами земельного законодавства, використання та охорони земель усіх категорій і форм власності, родючості ґрунтів на території області за 9 місяців 2019 року.

Як зазначив начальник Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Вадим Чувпило, серед основних порушень є самовільне захоплення земельних ділянок.

Загалом з початку року територіальні органи Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру провели 50 планових та 63 позапланових заходів державного нагляду у сфері господарської діяльності щодо суб’єктів господарювання (використання та охорони земель). За результатами перевірок виявили 87 порушень вимог земельного законодавства.

За вказаний період було нараховано відшкодування за самовільне зайняття земельних ділянок та зняття родючого шару ґрунту без спеціального дозволу на суму 2,7 млн грн, з якої більше 2,4 млн грн сплатили до місцевого бюджету.

Читайте також:
Новим прокурором Полтавської області стане Ярослав Голинський.
15:56
5 грудня до 1-ї міської клінічної лікарні Полтави був доставлений чоловік із серйозною травмою руки. Причина травмування – розрив петарди.
08:21
У Полтаві в історичній частині міста побудували багатоповерховий житловий будинок зі значними порушеннями.
07:52
Резонансне затримання, яке відбулося в Полтаві у вересні цього року, та подальші процесуальні дії стосовно Самвела Мартиросяна мають замовний характер, стверджують адвокати.
вчора, 13:26
Новий український дизель-потяг ДПКр-3 готовий до обслуговування пасажирів на залізничній гілці між аеропортом Бориспіль і головним вокзалом Києва.
вчора, 11:05
У Пирятині відбулися громадські слухання з приводу випрацювання схеми розвитку і стратегічно-екологічної оцінки міської об’єднаної територіальної громади.
вчора, 09:55