У Полтавському ГУ нацполіції атестували громадськість, що перевірятиме правоохоронців

ПОЛТАВА
18.05.2016, 05:06

Збори представників громадських, правозахисних організацій, громадськості, депутатів і ЗМІ відбулися вчора в в актовому залі Головного управління Національної поліції в Полтавській області. Загалом понад 80 осіб, які виявили бажання взяти участь в атестуванні правоохоронців і зареєструвались черезвеб-сайт ГУНП. 

Із них 20 чоловік через співбесіди відберуть до складу атестаційної комісії співробітників поліції, що відбудеться незабаром. Представники «Останнього Бастіону» єдині з-поміж полтавських ЗМІ долучилися до події.

Основним завданням атестаційної комісії буде забезпечення якісного та прозорого процесу атестації співробітників поліції. Атестаційна комісія оцінюватиме професійні та особистісні якості поліцейського і прийматиме фінальне колегіальне рішення про його придатність / непридатність до служби в поліції – ідеться на офіційному сайті ГУНП у Полтавській області.

Представникам, що ввійдуть до атестаційної комісії, дали поради:

- Звернути увагу на тих осіб, які своїми діями або бездіяльністю чи поведінкою кидають пляму на національну поліцію і мають бути вичищені з органів. Це особи, які відверто займаються вимаганням, хабарництвом, кришуванням, керують схемами. Усім іншим, подивіться. Можливо, хтось колись оступився і йому треба дати шанс.


До повноважень апеляційних атестаційних комісій входитиме розгляд скарг поліцейських на висновки атестаційних комісій.

Зазначимо, сьогодні проходитиме другий, завершальний, день відбору громадськості до складу атестаційної комісії. Про результати незабаром на нашому сайті. 

Читайте також:
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
10:40
Пирятинська міська рада планує профінансувати у повному обсязі створення єдиної системи відеоспостереження.
09:16
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
вчора, 11:32
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
24 травня, 15:29
Гадяцькі комунальні служби здійснюють поточний ремонт вулиці Набережна Груні та відновлюють тротуарні доріжки у місті.
23 травня, 08:56