У Порошенка жаліються на «реформований» ​ним же Печерський суд

Опінії
08 січня, 09:18
У Порошенка жаліються на «реформований» ​ним же Печерський суд
Фото: Naspravdi

Гетьману-Петьману за президентської каденції слід було очистити Авгієві стайні вітчизняного правосуддя, а не торгувати з терористами.

Відомий журналіст, публіцист і блогер

З невимовним сумом прочитав слова адвоката Ігоря Голованя, який захищає від підступів злочинного режиму лідера української нації Петра Порошенка. «Ми ж знаємо, що це Офіс Президента і особисто президент Зеленський переслідує Порошенка, а ДБР, Офіс Генпрокурора це лише інструмент», – заявив Ігор Петрович у зв'язку з арештом Печерським судом активів Петра Олексійовича, нажитих Сивочолим Криголамом за 23 роки безпорочного перебування на державній службі.

Хіба міг волелюбний український народ ще три роки тому уявити, що Офіс генерального прокурора та Державне бюро розслідувань перетворяться на інструмент Офісу Президента?! Та й ніяких "офісів" тоді не було – була Генеральна прокуратура України, незалежна від Адміністрації Президента України, керівник якої – широко знаний фахівець у галузі права Юрій Луценко – ночей не досипав, аби тільки утвердити в країні законність і правопорядок.

Ви думаєте чому Віктор Медведчук, який, як відомо, є уособленням вселенського зла, відкривав двері ногами в Адміністрацію Президента, продавав через "Укрінтеренерго" російську електроенергію в окупований Крим, командував Національним банком України та платив терористам за вугілля, що постачалось з неконтрольованої території? – Це тому, що Генеральна прокуратура за часи Порошенка була незалежною, як і записано в Конституції, і Петро Олексійович нічого не міг вдіяти.

Звісно, йому доповідали, що керівник оперативного штабу АТО Василь Грицак, більше відомий у народі як "Вася-їбанько", возив готівку терористам за безперешкодну поставку товарів через лінію розмежування. Але що міг вдіяти Порошенко?..

Кажуть, один раз зателефонував він у Генеральну прокуратуру – чи то генпрокурору Яремі, чи то Шокіну, а генпрокурор йому і каже, що Ви, мовляв, Петре Олексійовичу, статтю 106 Конституції почитайте, ознайомтесь з Вашими повноваженнями й більше не втручайтесь у діяльність правоохоронних органів. З тих пір Порошенко в Генпрокуратуру й не телефонував – бо сильно поважав верховенство права.

А Печерський суд? Хіба при Порошенку судді таке собі дозволяли?

Чи, страшно сказати, обслуговували забаганки Банкової?! А зараз оце читаю я заяви адвоката Голованя й дивуюсь – ніколи такого не було й на тобі, прокуратура та ДБР перетворились на інструмент Офісу Президента. Жах та й годі.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Полтава
Суддя Октябрського суду міста Полтави Гольник Л.В. не відповідає критеріям професійної етики та доброчесності для зайняття посади члена ВРП
25 червня, 11:25
Політика
10 членів ВРП достроково склали повноваження за власним бажанням
22 лютого, 17:05
Світ
Підставою є те, що його компанія порушила закон про конфіденційність
16 лютого, 10:46
Політика
Низка членів ВРП подали у відставку після того, як етична рада повідомила про початок оцінювання 14 чинних членів ради
10 лютого, 16:15
Опінії
В рамках підготовки, хоч на жаль не до Етичної ради, а до майбутнього, скористаюся правом на відповідь
03 лютого, 15:28
Книги
Монолог одеського судді, який засудив злодіїв до читання класичної літератури
15.12.2021, 10:08