У посольстві України в Мадриді стався вибух

СВІТ
30.11.2022, 15:36
У посольстві України в Мадриді стався вибух

Вибухівка була в конверті, що надійшов на адресу посольства

Біля посольства України в Мадриді (Іспанія) сьогодні пролунав вибух. Про це повідомляє RTVE Noticias.

За даними іспанських ЗМІ, вибухівка була в конверті, який розпакував працівник диппредставництва.

За попередньою інформацією, постраждав один із співробітників посольства. Він начебто відкрив конверт, у якому знаходився вибуховий пристрій.

Іспанська поліція активувала антитерористичний протокол і оточила територію, де розташоване посольство України. На місці працює спецназ та вибухотехніки. Обставини події встановлюються.

Europa Press інформує, що повідомлення про вибух надійшло о 13:15. Іспанське видання ultimahora.es додало, що лист був адресований послу України, але його не пропустили через сканер, а відкрили охоронці в саду посольства.

В українському МЗС вже прокоментували подію.

"До посольства України в Іспанії надійшов конверт. Під час огляду конверт вибухнув в руках коменданта. Комендант отримав незначні поранення, нині він госпіталізований, йому надається необхідна медична допомога. Загроз його життю немає", - написав речник МЗС Олег Ніколенко.

Інші співробітники посольства не постраждали.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба доручив терміново посилити безпеку всіх українських посольств за кордоном. Він також звернувся до свого іспанського колеги вжити термінових заходів для розслідування нападу на українську дипломатичну установу.

"Міністр також наголосив, що хто би не стояв за організацією цього вибуху, їм не вдасться залякати українських дипломатів чи зупинити їхню щоденну роботу над зміцненням України та протидією російській агресії", - написав Ніколенко.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
У 1945 році їхні діди перевдягалися бандерівцями й знущалися з українського народу. Тепер настала кривава черга палестинців.
31 січня, 20:35
Світ
Антиурядові сили в Сомалі захопили чотирьох українців, членів екіпажу гелікоптера Місії Організації Об’єднаних Націй в Сомалі.
13 січня, 06:17
Війна
Московити запустили 36 БПЛА, 5 ракет Х-47 «Кинджал», 90 ракет Х-101, 8 ракет Х-22, 14 ракет «Іскандер-М», 4 ракети Х-31П та 1 ракету Х-59
29.12.2023, 14:44
Кримінал
Кремлівські спеціальні служби замислили криваву бійню цивільних українців. Своєю чергою, колаборанти шукають відповідне місце для злочину.
22.12.2023, 21:31
Світ
Лікарня «Камаль Адван», що обслуговувала десятки тисяч цивільних у смузі Ґази, стала братською могилою. Сіоністи продовжують чинити етноцид.
19.12.2023, 13:36
Кримінал
«Найдемократичніша країна» Європи вкотре стала на бік агресора. Полеглим героям України плюнули на могили фінські слуги Феміди.
08.12.2023, 12:43