У «Правому секторі» спростували причетність членів руху до вчорашньої стрілянини у Києві

КРИМІНАЛ
02.12.2019, 15:48
Члени ПС на Банковій. З мікрофоном А. Тарасенко
Члени ПС на Банковій. З мікрофоном А. Тарасенко
Фото: Цензор

Затримані за підозрою у вчорашньому розстрілі автівки бізнесмена В’ячеслава Соболєва не мають стосунку до структур «Правого сектора».

Про це заявив лідер партії «Правий сектор» Андрій Тарасенко.

«Сьогодні низка ЗМІ розповсюдила інформацію щодо причетності членів Національно-Визвольного руху "Правий сектор" до замаху на депутата В'ячеслава Соболєва, в результаті якого він був поранений, а його малолітнього сина було вбито. За повідомленнями деяких медіа підозрювані у цьому злочині нібито мають відношення до "Правого сектору", бо підпорядковувались заступнику командуючого УДА так званому комбату "Червню"(Андрію Гергерту). НВР ПС вкотре наголошує на тому, що Андрій Гергерт та його бійці не мають жодного відношення до Правого сектора та звертається до журналістів із вимогою спростувати неправдиву інформацію, що була поширена», – повідомив Тарасенко.

У «Правому секторі» уже не вперше нарікають на недоброчесну працю журналістів, зокрема на те, що їхній рух часто плутають зі структурами, пов’язаними з Дмитром Ярошем, який вийшов із «Правого сектора» ще наприкінці 2015 року.

Читайте також:
Кримінал
Одна з пасажирок їхала в багажнику.
вчора, 19:51
Кримінал
Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб.
вчора, 18:31
Кримінал
Суддя Токмакова продовжує вершити правосуддя, поки 14-річна потерпіла перебуває в комі.
вчора, 15:21
Кримінал
317 військовослужбовцям незаконно нарахували додаткові виплати по 100 тисяч гривень.
30 липня, 15:34
Кримінал
Керівника Прилуцького ТЦК та СП на Чернігівщині Артура Воронцова підозрюють в несанкціонованеому втручанні в реєстр «Оберіг».
30 липня, 12:24
Кримінал
Заходи відбуваються практично в усіх регіонах країни.
30 липня, 12:07