У принцеси Вельської Кейт Міддлтон виявили онкологію

СВІТ
22 березня, 21:00

Майбутня королева наразі проходить курс хіміотерапії, який розпочався в лютому.

Принцеса Вельська лікується від онкологічного захворювання.

Про це вона повідомила у відеозверненні, передає британське видання Mirror.

Як повідомив Кенсінгтонський палац, майбутня королева наразі проходить курс хіміотерапії, який розпочався в лютому.

42-річна Кейт Міддлтон була госпіталізована 16 січня для «серйозної операції на черевній порожнині», яка була визнана успішною. На момент операції вважалося, що її стан не є онкологічним, оскільки жодні аналізи не підтвердили наявність раку. Однак післяопераційні тести підтвердили наявність онкології.

У зверненні принцеса Вельська заявила про «неймовірно важкі пару місяців для всієї нашої сім'ї». Але на знак своєї хоробрості принцеса звернулася з посланням надії до тих, хто також стикається зі своєю власною битвою, сказавши:

«Кожен, хто стикається з цією хворобою, має надію. Для всіх, хто стикається з цією хворобою, в якій би формі вона не проявлялася, будь ласка, не втрачайте віри і надії. Ви не самотні».

Кейт Міддлтон описала своє становище як «величезний шок» і підтвердила, що разом зі своїм чоловіком, 41-річним принцом Вільямом, особисто повідомила трьох своїх дітей – 10-річного принца Джорджа, восьмирічну принцесу Шарлотту і п'ятирічного принца Луї – про свій діагноз, але не сказала їм про нього: «Зі мною все буде добре».

Кейт Міддлтон з родиною
Кейт Міддлтон з родиною
Фото:UK Press via Getty Images

Джерела у Букінгемському палаці підтвердили, що король Чарльз і королева Камілла були поінформовані про стан принцеси і про її публічну заяву заздалегідь.

Ця шокуюча новина з'явилася на тлі боротьби самого короля з хворобою після того, як 5 лютого Букінгемський палац оголосив, що у монарха діагностували «одну з форм раку».

75-річний Чарльз проходить щотижневе лікування від хвороби і веде невеликий щоденник контрольованих публічних виступів, а також нещодавно звернувся до громадськості зі словами подяки за підтримку, яку він отримав.

Кейт Міддлтон підтвердила, що лікарі повідомили їй про наявність раку в її організмі, перш ніж порадили пройти курс «профілактичної хіміотерапії». Принцеса підтвердила, що вона «зараз перебуває на ранніх стадіях цього лікування».

Принцеса почала лікування після періоду відновлення після попередньої операції, додавши при цьому:

«Ми з Вільямом намагаємося зробити все можливе, щоб все це відбувалося в приватній обстановці».

Кенсінгтонський палац заявив, що принцеса вирішила поділитися своїм діагнозом лише зараз, оскільки «настав слушний час».

Читайте також:
Життя
Принцеса Уельська дебютувала як головнокомандувач драгунського гвардійського полку.
09.11.2023, 19:27
Політика
Це ініціатива нового міністра оборони Британії Гранта Шеппса, яка свідчить про суттєву підтримку Великої Британії.
01.10.2023, 11:06
Політика
Посада у сфері оборони є однією з найважливіших для Сунака з огляду на війну в Україні, і Клеверлі має досвід роботи на цій посаді.
18.07.2023, 06:35
Війна
Це дозволить "заявити про певний успіх" у війні, - британська розвідка
20.05.2023, 09:41
Опінії
Зараз Міністерство оборони втягнуте в суперечку щодо витрат на оборону в майбутньому бюджеті
21.02.2023, 16:42
Світ
"Буде можливість, будуть запаси – Велика Британія спланує і дасть все, що нам необхідно для перемоги"
13.02.2023, 11:19