У путіна – рак. Лебідь і щука

Опінії
15.05.2022, 11:35
У путіна – рак. Лебідь і щука

У Кабаєвої невідомо від кого – трійня, а в Химки – кури

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Зі штирлицями не жартують. Це зрозумів ще групенфюрер СС і генерал-лейтенант поліції Генріх Мюллер. Тому й нам було би доречно обмежитися конспірологічною абревіатурою, щось на кшталт отакого у стилі Юстаса: «як радирує НГУР МОУ БГ КБ…».

Та ми чисті перед цензурою воєнного стану – ось інсайд.

Для усіх, крім читачів Sky News, які вже знають і автора, і його прогноз, розкодовуємо: «Інформаційну сверблячку в результаті робочого контакту з підполковником Арес-чем підхопив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України, бригадний генерал Кирило Бу-ов».

Бригадного генерала понесло, як несло колись Остапа і несе зараз Люсю.

По-перше. Ніхто з аналітиків, крім російського історика, політичного оглядача, публіциста і громадського діяча, доктора історичних наук, колишнього завідувача кафедри зв'язків з громадськістю МДІМВ (Московського державного інституту міжнародних відносин), «кримнашівця» Валерія Соловея наразі не наважується називати жодних термінів переломів, сепаратних перемир'їв і всеосяжних капітуляцій в українській війні проти рашистсько-нацистських окупантів. Цей звіздар давно запхнув за опасок і давнього Нострадамуса, і новітнього Бебика!

Арестович? Та ні, панове, причому тут півполковника з низькою соціальною відповідальністю? До аналітики?

Щоправда, і соловеєве пророцтво теж гріє серце «нацика». Цитуємо: «Можемо вдарити об заклад, що вже 2020 рік виявиться погибельним, і в історичній перспективі 2019, який завершується, з усіма його пертурбаціями буде останнім спокійним роком росії. А вже у 2021-му, максимум у 2022 році, путін і путінська система добіжать кінця».

На «максимум-22» шанс зберігається. І ЗСУ докладають до цього максимум зусиль. Під Білогорівкою те потверджено достатньо переконливо. Але ж маршрути переміщення тарганів звивинами мізків недофюрера, прямими як евклідові паралельні, невідомі самому власнику! Щур зранку параноїк, по обіді – шизофреник, під вечір – мєдвєдєв.

Слова господіна Соловея та богові би до вуха. Зробимо вигляд, що оце пророкував не Валерій Дмитрович, не завжди він попадає пальцем у правильне небо: «…тому гадаю, що поки що конфлікт [на Донбасі] залишиться на цій точці. Тліючій». Еге ж, тліє так, що й на третю світову тягне.    

Та полишимо пана Соловея і його прогнози, бо у нас свої звіздарі. Теж звіздонуті нехило.

По-друге. Пан Буданов, як ніхто озброєний інформацією за посадою, з доступом до банків ЦРУ, Мі6, Моссад і Холмса з Ватсоном, упевнений, що перелом у війні настане 15 серпня, швидше за все – опівдні, ламатиме до кінця року, а вже 2 січня 2023 року і Крим, і Донбас повернуться із-за поребрика.  

Ціни не було б нашому Остапу, якби не оце вихваляння: «… воєнна розвідка України дізнається про плани Кремля, щойно вони починають складатися». 

Отакої! Хлопці нашого Буданова знали про бліцкріг «барбапуті»!

(Тут – гра слів: «план Барбаросса» − стратегічна наступальна операція збройних сил Німеччини та її союзників проти СРСР, що передбачала повний  розгром Червоної армії та захоплення європейської частини СРСР по лінії Волга-Архангельськ до 5 грудня 1941 р.; «бліцкріг барбапуті» – пацаняча замутка відморозків з раші, що передбачала  експропріацію пральних машин, сантехніки і собачих будок у мешканців околиць Києва за 72 години).

Знали раніше за Патрушева, Шойгу і шамана Габишева!

Не виключено, що джерелом обізнаності нашого бригадного розвідника у рашистських планах стосовно денацифікації України став Олександр Гогілашвілі. Пам'ятаєте цього дружбана Буданова – колишнього заступника міністра внутрішніх справ, чоловіка близької помічниці Зе Маші Левченко, бонвіана і хамла, котрому закидали наявність активного громадянства росії?

Міг Гогілашвілі бути подвійним Плейшнером? Запросто. Інша справа – чиїм більше. Але оскільки друзі мешкали на одній площі, могли й перепити на спільній кухні. Слово за слово, наш ніколи не хмеліючий бригадний генерал Керя витяг з п'яного в устілку агента Аліка «план барбапуті». А ви – ФБР, Наришкін… Та ми знаємо, коли Сі Тайвань демілітаризує. Принаймні, коли план складе.   

Тільки якого ж ханатка найвеличніший шашлики планував на початок травня?! Маючи такого бригадного генерала?

Читайте також:
Опінії
Кармічні бумеранги летять повільно, але б'ють надійно. Прямо у тім'ячко «найвеличнішого лідора світу» і 4-разового Зе-ухилянта.
16:00
Війна
Своїм свята і гастролі, а українців в окопи.
08 грудня, 13:05
Політика
На планеті майже 200 країн і всі вони мають свої власні проблеми і свій внутрішній порядок денний. Ми не в центрі світу.
07 грудня, 20:30
Політика
Чому шкідникам державного масштабу дозволено обливати брудом наших захисників? Очевидно, що цим процесом керують із Банкової.
06 грудня, 19:01
Опінії
Не люблять вони нашого президента...
03 грудня, 10:28
Позиція
У рамках передвиборного туру Зеленський відвідав метро-школу в Харкові, де для зустрічі з ним дітям одягнули піонерські «галстуки»
02 грудня, 11:40