У п’ятницю відбудеться суд за позовом викладача Артура Арояна проти ПНТУ

ПОЛТАВА
16.10.2014, 06:58

17 жовтня о 10:00 в Октябрському районному суді м. Полтави пройде розгляд справи екс-викладача ПолтНТУ Артура Арояна щодо його звільнення.

Нагадаємо, активіст ГО «Чиста Полтава» і співорганізатор проекту «Кадетаріум» подав у суд проти керівництва цього технічного вузу. Сам же Артур говорить про це так:

— 1 вересня я вийшов на роботу і провів заняття. На наступний день дізнався про те, що мене звільнили, у зв’язку з закінченням строку трудового договору. Уже протягом 2 місяців мене намагалися звільнити в різний спосіб, це вони зробили незаконно.

На своїй сторінці в соцмережі архітектор написав:

«Итак, друзья! Дело наконец-то двинулось – судебное заседание по моему иску против руководства ПолтНТУ в связи с моим незаконным увольнением назначено на 17-е октября (пятница) на 10.00 в Октябрьском районном суде.

Приглашаю всех, кому интересно узнать суть этого процесса и кто имеет такую возможность по времени. Желающим присутствовать напоминаю, что с собой нужно иметь паспорт».

Суть же справи, згідно сайту суду: про поновлення на роботі незаконного звільненого працівника та відшкодування моральної шкоди».

Нагадаємо, що цього дня теж о 10:00 у Апеляційному суді Полтавської області відбудеться розгляд ще одної резонансної справи – чиновника Олега Пустовгара проти визнання його корупціонером.

Андрій Макаренко 


Читайте також:
57% від витрачених 7,4 млн грн за перші 6 місяців 2020 року з бюджету Хорольської міської ради вклали у благоустрій та охорону здоров'я.
09:27
Руками підлеглого Євгена Бови прости Господи депутатка обласної ради Ірина Степаненко провела сесію Новоселівської ОТГ у закритому режимі.
14 липня, 18:20
Опорний заклад середньої освіти у селі Мартинівка підготували до капітальної реконструкції з проведенням комплексної термомодернізації.
14 липня, 14:06
Попри різку зміну погодних умов на Полтавщині досі спостерігається високий рівень пожежної небезпеки.
14 липня, 08:57
Що потрібно для того, щоб стати пілотом? Відповідь професіоналів.
13 липня, 17:25
Зеленський має відвідати Полтавщину 15 липня.
13 липня, 15:58