У роботі Гройсмана надто багато піару та надто мало ефективності, — Золотарьов

ПОЛТАВА
27.07.2018, 06:46

За два роки Володимир Гройсман жодного разу не прозвітував у парламенті про виконання урядової програми. Політолог Андрій Золотарьов пояснив, чому прем'єр зволікає зі звітом.

"Володимир Гройсман виявився не дуже успішним прем'єром, — сказав він в коментарі газеті "Експрес". — У його роботі надто багато піару та надто мало ефективності. Значних соціально-економічних здобутків нема. Економічне зростання на рівні 3%, яким вихваляється уряд, — це насправді зростання світової економіки. Ми ж тупцюємо на місці.

Гройсман добре розуміє: коли вийде на трибуну Верховної Ради зі звітом —перетвориться на об'єкт нищівної критики й зазнає значних репутаційних втрат.

Законодавство вимагає звіту перед Верховною Радою, Гройсман же доповідав перед представниками комітету з питань економічної політики парламенту, а фактично — перед своїми політичними партнерами з "Народного фронту". Це те саме, що піти до сусідів випити чаю".

Нагадаємо, голова ВР Андрій Парубій перед парламентськими канікулами заявив, що депутати заслухають доповідь прем'єра в новому політичному сезоні. Досі, мовляв, на це бракувало часу — у порядку денному було чимало пріоритетніших питань.


Читайте також:
26 лютого Полтаву відвідала політик, заслужений економіст України, депутат Ніна Южаніна.
11:25
Першу партію біоматеріалу для аналізів було направлено 22 лютого.
11:03
Влада Кременчука вживає всіх можливих заходів для недопущення поширення небезпечної хвороби серед містян.
10:40
Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов провів прес-конференцію з приводу перших 100 днів на посаді.
вчора, 20:50
Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України виявив хворих на сальмонельоз.
вчора, 09:10