У росіян ще тисячі ракет, але вони використовують їх набагато більше, ніж виробляють

ВІЙНА
27 лютого, 12:03
Шахед - 191
Шахед - 191

Тобто, за словами Черняка, ракет у рф ще тисячі, але вони використовують їх набагато більше, ніж виробляють.

Воєнна розвідка України справді спостерігає зміну тактики країною-терористом у застосуванні ракет. І це оцінюється з двох позицій.

Про це повідомив представник ГУР Міноборони Андрій Черняк, передає медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на РБК-Україна.

Детонатор відтермінованої дії який вцілів при атаці шахед - 136
Детонатор відтермінованої дії який вцілів при атаці шахед - 136

"По-перше, вони справді вчаться на своїх помилках. По-друге, в них закінчуються не лише високоточні ракети, а ракетне озброєння загалом", - пояснив він.

Тобто, за словами Черняка, ракет у рф ще тисячі, але вони використовують їх набагато більше, ніж виробляють.

"За місяць вони зараз можуть виготовити не більше ніж 30-40 ракет. Ті старі ракети, що є в них на озброєнні, або не долітають через несправність, або мають обмежений радіус ураження", - додав представник ГУР МО. 

Розвідка має працювати та спостерігати за ситуацію з відновленням боєкомплекту у ворога, але в жодному разі непотрібно сприймати це, як фактор зменшення терору енергетичних об'єктів. Ворог може перемикнутися на роботу по одній області, задавлювати ППО хибними цілями та й взагалі ставити промисловість на військові рейки. Один цікавий момент про який ніхто не сказав у звіті, при старті ракет йде амортизація пускових шахт та носіїв з яких здійснюються пуски й от оця проблема є більш серйозною, адже чим менше платформ для пусків, тим більше ризик, що військові човни будуть підбиті в портах при завантаженні ракет, тому одночасний залп є дуже важливих фактором при здійсненні терористичних атак - Ред. Останній Бастіон.

Читайте також:
Війна
Сили ППО знищили 29 крилатих ракет, всього рашисти запустили 30, - Валерій Залужний
18 травня, 09:15
Світ
Зовнішньополітичне відомство Італії уточнює, що в разі відряджень в Україну відповідальність з безпеку лягає на роботодавця.
09 травня, 09:35
Політика
Окупанти шаленіють від люті через власну неспроможність загарбати Україну, тому використовують підступну тактику.
02 травня, 16:30
Новини
Ворог ударив по житловій багатоповерхівці в Умані. Є загиблі у Дніпрі. Вибухи лунали на Полтавщині, у Києві та Миколаєві.
28 квітня, 06:50
Війна
Окупанти збільшують кількість ракетоносіїв у Чорному морі.
28 лютого, 14:22
Війна
Знищено 16 із 32 крилатих ракет, випущених по Україні
16 лютого, 08:09