У шостій палаті перезмінка

Опінії
09 лютого, 11:59
У шостій палаті перезмінка
Фото: © О.Бабак

або до якого бурдею дрейфують політичні повії

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Загал потроху призвичаюється до чудернацьких викидів сутінкової свідомості слуг позеленілого люду. Сповна надивувавшись еротичним смакам екс-голови парламентського комітету Я., пацифістській маячні «радника Радбезу» С., зронивши гірку сльозу за долею бабилюбиного Шарика, якого живодер Б. виставив на газовий ринок у якості валютного номіналу в один ПЕСо, зачудовано поспостерігавши за роз'єднанням/об'єднанням платіжок за газ самокатником Г., від команди бубочки нічого екстравагантнішого вже й не чекаєш – куди далі? Далі – клініка.   

Та забути про себе не дозволяє й завсідник патолого-експресивного політикуму, теж нардеп Ілля Кива. Попередні згадки нашої пишучої братії про полтавську і дуже непересічну поліцейську особистість були пов'язані переважно з відомим в обласному центрі автобусним маршрутом №18 – краяни ним дістаються до жовтого дому, де видають горепахам конфіденційні довідки. Ми ще здіймали на кпини політичне керівництво зажопників, мовляв, рабиновичі з медведчуками підбирають увесь маргінес. Принаймні, непевна дещиця Полтавщини намагалася делегувати до п'ятої колони не лише Киву – рвався до ОПЗЖ й не менш одіозний міський персонаж-цукросій Мамай. Не пробився. Надав непереконливі довідки? Нехай, буває. Не цукром єдиним. Ось незабаром місцева виборна колотнеча, а електоральним дурням закон все ще не писаний.

Національний «шериф» Ілля (завбільшки з Авакова?) постав наразі в іпостасі, яка співчуття викликає найменше – мова не про дієздатність і гепак мідним лобом в ресторанного опонента зненацька і з усієї сили. Скандально відомий, озброєний двома нагородними пістолетами, а, значить, удвічі небезпечніший поліцай засвітився… практикуючим  російським агентом – не лише працює в українському парламенті на руськомірського окупанта на платній основі, а й здає національні таємниці думському колезі-блазневі Владіміру Жириновському.

Не таємниці, кажете? А що тоді оце висвітилося на кивиному смартфоні: «У Раду прийшов гомик-прем'єр зі своїм під*рським урядом, країну, с*ка, проср*ли і з цими під*рами, шансів відновити економіку і взаємовідносини немає»? Ми ж правильно сподіваємося, що цей абзац підписники Останнього Бастіону у віці 18мінус не читають? У дяді Іллі проблеми після недавнього ресторанного загострення, тому дядя не контролює ні самодостатніх рук, ні есемесок з матюками, ні мідного лоба. 

Звідки б РФ дізналася про веселкову орієнтацію нашого уряду?! Так би й не відали кляті вороженьки про мінус двадцять п'ять відсотків від милованівського плану податкових надходжень у січні, про неготовність Малоросії капітулювати вже у жовтні поточного року разом з місцевими виборами на окупованому Донбасі. Знову таки, за версією нардепа-зажопника, саме через повальне членство гончаруківців в ЛГБД-спільноті Україна ніяк не повернеться «у лоно старшого брата». Зацініть, панове, наш оксюморон з лоном і братом! 

«Стукач» пояснює свою вочевидь (але не для СБУ, там таке ж приблизно горе за кермом) колаборантську поведінку «призначенням депутата на перемовини і компроміси». Нардеп не бачить проблем у пошуках точок дотику з депутатом країни-агресора і признається, що точки шукає ще з 2015 року.

Якби якісь козаки Запорізької Січі напередодні Конотопської битви 1659 року в ході московсько-української війни списалися з князем Трубецьким щодо перебоїв з кулішем у тій же Орільській паланці, їм би точно повідрубували пальці по колінні чашечки.

Читайте також:
або про обіцянки Зе, вилами по воді писані
04 квітня, 13:46
Громадянська війна та окупація негативно вплинули на розвиток одного із провідних вишів України.
04 квітня, 13:13
Кризова ситуація викликала масовий потік заробітчан на батьківщину.
04 квітня, 09:17
з приватної розмови братів Єрмаків
02 квітня, 14:32
або про реноме тих, кому земля не буде пухом
01 квітня, 17:36
Стару прокладку між бюджетом та братами Дубінськими справно накачують бюджетними грошима, не зважаючи на карантин та епідемію.
31 березня, 23:43