У штабі ООС заявили про бойовиків у камуфляжі РФ у Станиці Луганській

ПОЛІТИКА
10.12.2019, 14:53
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: fakty.ua

Україна вимагає в РФ прибрати вищезазначених бойовиків з ділянки розведення.

У Станиці Луганській зафіксували перебування представників збройних формувань у камуфляжі російського зразка з символікою на рукавах, яка у складі СЦКК не використовується. Про це у вівторок, 10 грудня, повідомив прес-центр штабу ООС.

«На ділянці розведення сил і засобів № 1 (Станиця Луганська) фіксується перебування представників збройних формувань у камуфляжі російського зразка у нарукавних пов'язках з написом «СЦКК-JCCC». Зазначена символіка у складі СЦКК не використовується», йдеться у повідомленні.

Зазначено, що відповідно до пункту-8 Рамкового рішення по завершенню розведення сил військовослужбовці ЗСУ, а також представники збройних формувань окремих районів Донецької та Луганської областей України за жодних обставин не можуть перебувати на ділянках розведення, перебування на яких дозволено тільки офіцерам СЦКК.

Перебування осіб, нібито представників СЦКК, на ділянці розведення порушує Мінські домовленості, що були імплементовані у Рамковому рішенні Тристоронньої контактної групи з розведення сил та засобів, підкреслили в штабі ООС.

У штабі ООС нагадали, що СЦКК було утворено у вересні 2014 року Україною і Російською Федерацією, які призначили по одному представнику для спільного керування СЦКК. До складу СЦКК увійшли офіцери ЗС України та Російської Федерації, які були розміщені у визначених секторах Луганської та Донецької областей. У грудні 2017 року офіцери збройних сил РФ в односторонньому порядку припинили свою діяльність у складі СЦКК та покинули Україну. Представників так званих ЛНР(ДНР) у складі СЦКК немає.

Українська сторона спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін наголошує, що Рамкове рішення Тристоронньої контактної групи є обов’язковим для виконання всіма сторонами, що їх підписували.

«Вимагаємо в окупаційної адміністрації Російської Федерації в Луганській області прибрати вищезазначених представників збройних формувань з території ділянки розведення», заявили в штабі ООС.

Як відомо, Володимир Зеленський 20 листопада повідомив про відкриття відновленого пішохідного мосту поблизу Станиці Луганської.

Читайте також:
Нестача грошей — головна проблема для бюджетників Запорізької області, яких обіцяють позбавити премій.
11:07
Рівень протестних настроїв майже досяг показників 2016 року.
07:12
Олександр Шумков новорічні свята зустрів в загальному загоні, але 10 січня його знову посадили в ШІЗО.
вчора, 19:48
Передбачається створення спеціальної структури, яка стежитиме «за неправильними ЗМІ».
вчора, 16:31
У схеми включений «гаманець» міністра Ігор Котвіцький.
вчора, 06:55
Позицію фракції озвучила депутат Ірина Верещук.
16 січня, 07:21