У Швеції вбили чеченського опозиційного блогера Абдурахманова, який критикував кадирова

СВІТ
05.12.2022, 12:10
У Швеції вбили чеченського опозиційного блогера Абдурахманова, який критикував кадирова

Критика рамзана кадирова, чеченського опозиційного блогера Тумсо Абдурахманова вбили у Швеції.

Про це повідомляє "Радіо Свобода" із посиланням на інформацію соратників блогера, передає медіа агенція "Останній бастіон".

Опозиційний Кадирову рух "Адат", що виступає "проти геноциду чеченського народу, за його об'єднання і деокупацію Чечні", повідомив, що чутки про смерть Абдурахманова виявилися правдивими.

"Ми протягом кількох днів вели і ведемо своє внутрішнє розслідування про вбивство Тумсо. Спочатку ніяк не могли повірити в те, що трапилося, але на нинішньому етапі ми, як побажав Всевишній Аллах, маємо достатньо інформації, що підтверджує його загибель, а його брат, Мухаммад, був схований спецслужбами", - ідеться в повідомленні руху в Телеграм-каналі.

Правоохоронні органи Швеції цю інформацію поки що не коментували.

Тумсо Абдурахманов і його брат, правозахисник Мухаммад Абдурахманов, які живуть у Швеції, перестали виходити на зв'язок, про що стало відомо 2 грудня. Тоді ж з'явилися повідомлення, що блогера могли вбити. Непідтверджена інформація про вбивство Тумсо Абдурахманова з'явилася в одному з телеграм-каналів прихильників невизнаної Ічкерії. У публікації наводиться листування з користувачкою Instagram, яка повідомила про це, з її слів випливає, що вона є сусідкою Абдурахманова.

Очкуємо офіційних коментарів від правоохоронних органів Швеції, хочеться вірити в те, що вбивці Тумсо будуть знайдені, а слід вкаже на те хто є замовником. Одне залишається беззаперечним, опозиційний рух "Адат" ніколи не простить це вбивство, та не зупинить боротьби проти геноциду чеченського населення.

Читайте також:
Світ
Поліція Іспанії розкрила банду, яка керувала трьома нелегальними тютюновими фабриками, де експлуатувалися українці.
23 січня, 13:51
Світ
Акторові пред’являють звинувачення в ненавмисному вбивстві операторки Галини Гатчінс.
20 січня, 12:42
Кримінал
Девід Керрік знайомився з жертвами, використовуючи своє службове становище.
16 січня, 21:26
Полтава
У Горішньоплавнівській громаді затримано групу із 7 місцевих жителів на скоєнні злочинів у сфері обігу наркотичних засобів.
13 січня, 20:04
Світ
Ендрю Тейт — скандально відомий блогер, якого неодноразово звинувачували в женоненависництві та блокували в соцмережах.
12 січня, 20:15
Світ
Ізраїльська влада не контролює ситуацію на тимчасово окупованій території Палестинської держави, тому подібні випадки – химерна "норма".
06 січня, 15:42