У США на акції протесту проти фальсифікацій на виборах президента сталися сутички

СВІТ
15.11.2020, 10:11
У США на акції протесту проти фальсифікацій на виборах президента сталися сутички
Фото: apnews.com

Зіткнення сталися між демонстрантами, як прийшли на мітинг та неомарксистами, які намагалися перешкоджати мирному мітингу.

У США суботні акції протесту прихильників Дональда Трампа переросли в зіткнення. У Вашингтоні були затримані не менше 20 осіб.

Про це повідомляє ліберальне видання Associated Press.

Акції протесту з вимогою зупинити фальсифікації і рахувати кожен голос пройшли у Вашингтоні та інших американських містах. Зокрема, протести пройшли у Флориді, Мічигані, Орегоні.

Сотні тисяч прихильників Трампа закликали його не визнавати своєї поразки на виборах

Ближче до вечора в Вашингтоні в районі площі Black Lives Matter Plaza, що у кварталі від Білого дому, протестні акції переросли в зіткнення між демонстрантами, як прийшли на мітинг та неомарксистами, які намагалися перешкоджати мирному мітингу.

В ході зіткнень один з демонстрантів отримав ножове поранення. Також постраждали два співробітники поліції. Затриманим були пред'явлені різні звинувачення, в тому числі напад і зберігання зброї. Наразі невідомо – затриманими є неомарксисти чи прихильники Дональда Трампа.

Як відомо, Associated Press як і інші ліберальні видання поспішило назвати вимоги штабу Трампа перерахувати голоси – безпідставними. Та заперечують будь-яку вірогідність шахраювання на виборах.

Читайте також:
Далекі від подій у Вашингтоні різні "експерти" побачили "руку Кремля", котра "намагається знищити" прогнилу американську демократію.
08 січня, 10:52
Республіканська партія, зрадивши своїх виборців, на довго втратила авторитет серед американців, а відтак і позиції у владі.
07 січня, 13:52
Не зрозуміло лише чому протест відбувається ввечері, коли ані Зеленського, ані його клерків на робочому місці давно не  має.
21.12.2020, 19:07
У неділю, 20 грудня, в білоруських містах проходять традиційні акції проти фальсифікацій на виборах президента країни.
20.12.2020, 16:14
Відсутність стратегії, деполітизація акції, незрозумілі загалу тактичні цілі підприємців та неготовність вдаватися до радикальних методів.
17.12.2020, 18:44
Протестувальників виштовхують з площі та лякають тюрмою.
15.12.2020, 14:02