У США розпочали підготовку нової експедиції на Місяць

01.12.2020, 10:33
У США розпочали підготовку нової експедиції на Місяць
Фото: CNN

Інженери космічного центру Кеннеді взялися збирати ракету багаторазового використання "Artemis I" для подорожі на Місяць.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Національного американського управління з аеронавтики й дослідження космічного простору (NASA).

Зазначається, що перший бустерний сегмент системи космічного старту (SLS) з 10 вже розміщений поверх мобільної пускової установки реактивного літального апарату.

«Метою проєкту є виряджання першої жінки-космонавта з групою чоловіків на Місяць до 2024 року. У разі успішності ракети "Artemis I", досвід її пілотування буде використано для подорожі на Марс та інші пункти глибокого космосу», – наголошують у NASA.

Після повної збірки вказаного реактивного літального апарату, він буде вищий за Статую Свободи в Нью-Йорку, а його стартова тяга – на 15% потужнішою від ракети "Saturn V" першої місячної експедиції "Аполлон" 50-річної давнини.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", українці допомагають естонцям освоювати космос, запускаючи інноваційні супутники.

Читайте також:
Мета китайської місії – зібрати та доставити на Землю близько 2 кілограмів космічного пилу або гірських порід.
01.12.2020, 19:36
Йдеться про загрозу «мирному використанню космосу» та загрозу для супутників.
24.07.2020, 15:34
Інженери Космічного центру імені еміра Могаммеда бін Рашида у Дубаї розпочали будівництво транспортного засобу для висадки на Місяці.
17 квітня, 19:07
Сонячне випромінювання допомагає зараженим коронавірусом людям подолати хворобу та уникнути смерті від її ускладнень.
15 квітня, 10:23
Глобальне потепління і незворотні кліматичні зміни на планеті пришвидшують опріснення солоних океанічних вод.
14 квітня, 08:59