У США розпочали підготовку нової експедиції на Місяць

01.12.2020, 10:33
У США розпочали підготовку нової експедиції на Місяць
Фото: CNN

Інженери космічного центру Кеннеді взялися збирати ракету багаторазового використання "Artemis I" для подорожі на Місяць.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Національного американського управління з аеронавтики й дослідження космічного простору (NASA).

Зазначається, що перший бустерний сегмент системи космічного старту (SLS) з 10 вже розміщений поверх мобільної пускової установки реактивного літального апарату.

«Метою проєкту є виряджання першої жінки-космонавта з групою чоловіків на Місяць до 2024 року. У разі успішності ракети "Artemis I", досвід її пілотування буде використано для подорожі на Марс та інші пункти глибокого космосу», – наголошують у NASA.

Після повної збірки вказаного реактивного літального апарату, він буде вищий за Статую Свободи в Нью-Йорку, а його стартова тяга – на 15% потужнішою від ракети "Saturn V" першої місячної експедиції "Аполлон" 50-річної давнини.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", українці допомагають естонцям освоювати космос, запускаючи інноваційні супутники.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Через несприятливі погодні умови астронавти були змушені провести два незаплановані тижні на борту Міжнародної космічної станції
25 жовтня, 17:05
Життя
З космодрому імені Джона Кеннеді у Флориді стартував ракетоносій із пристроєм «Europa Clipper». Мета: дослідити супутник Юпітера — Європу.
18 жовтня, 08:29
Життя
Наявні сили гравітації вплинули на появу у більшості планет Сонячної системи природних супутників. Тільки Меркурій і Венера позбавлені їх.
04 жовтня, 06:07
Світ
Перші пілотовані польоти на Марс можуть відбутися вже через чотири роки
23 вересня, 16:09
Світ
Сьогоднішня реальність, де комерційні компанії активно освоюють космос, вимагає перегляду та адаптації законодавства.
13 вересня, 11:05
Життя
Ганімед — один із ґалілеєвих супутників Юпітера, навіть планета Меркурій менша. Стверджується, що під його поверхнею ховається океан.
05 вересня, 06:00