У США створили міжнародну групу для пошуку й арешту активів російських олігархів

СВІТ
17 березня, 10:35
У США створили міжнародну групу для пошуку й арешту активів російських олігархів

Сполучені Штати створили з іншими країнами багатосторонню цільову групу для переслідування російських олігархів та посадовців

Як інформує "Новинарня", США створили міжнародну групу, до якої увійшли Австралія, Канада, Європейська комісія, Німеччина, Італія, Франція, Японія, Велика Британія для пошуку та арешту активів російської еліти на Заході.

Про це повідомляє сайт Міністерства фінансів США.

Так, 16 березня міністр фінансів Джанет Єллен та генеральний прокурор Меррік Гарланд провів віртуальну зустріч із представниками вищезгаданих країн, щоб створити багатосторонню робочу групу російські еліти, довірені особи та олігархи.

Цільова група, куди від кожної країни входитимуть представники мінфінів, міністерств юстиції або міністерств внутрішніх справ, співпрацюватиме з іншими відомствами для збору та обміну інформацією для вжиття конкретних заходів, включно з санкціями, заморожуванням активів, конфіскацією злочинного майна та кримінальним переслідуванням.

Лише протягом останніх трьох тижнів інформація, надана правоохоронними органами США іноземним партнерам, сприяла арешту кількох суден, контрольованих фізичними та юридичними особами, які перебувають під санкціями. У сукупності ці судна оцінюються у сотні мільйонів доларів.

“Ми вже працюємо з нашими міжнародними партнерами над заморожуванням та конфіскацією майна по всьому світу, яке належить російським олігархам, які перебувають під санкціями”, – заявив генеральний прокурор Гарланд.

Читайте також:
Світ
росія продовжує доставляти нафту до портів Європи
24 червня, 13:24
Світ
Обмеження містять перехідні періоди до 5 грудня 2022 року для сирої нафти та до 5 лютого 2023 року для нафтопродуктів.
18 червня, 13:29
Світ
Під санкції також потрапила уповноважена з прав дитини рф Марія Львова-Бєлова
16 червня, 13:57
Економіка
Загалом російсько-німецький товарообіг протягом січня-квітня 2022 року зріс на 20,2%.
11 червня, 15:55
Світ
Влада Канади заблокувала $325 мільйонів канадських доларів на рахунках російських підсанкційних осіб
10 червня, 10:45