У столиці Чилі не припиняються вуличні протести

СВІТ
04 березня, 10:15
У столиці Чилі не припиняються вуличні протести
Фото: Reuters

Палаючі барикади з покришок і сміття — так сьогодні виглядає центр Сантьяґо-де-Чилі.

У багатомільйонному місті тривають вуличні заворушення, протестувальники вимагають від влади країни законодавчо побороти соціальну несправедливість і нерівність.

Про це ввечері 2 березня повідомило видання "Reuters".

У зв'язку з безладами в центрі столиці поліція санкціонувала тимчасове припинення діяльності громадського транспорту та розпочала попереджувальні контракції.

Станом на ранок 4 березня правоохоронці затримали 283 осіб, причетних до організації вуличних заворушень у Сантьяґо-де-Чилі.

За повідомленням чилійських ЗМІ, протестні акції паралельно також відбуваються у найбільших містах країни: Антофаґасті, Темуко і Консепсьоні.

У столиці Чилі не припиняються вуличні протести_1
Читайте також:
Підконтрольні болівійській опозиції Сенат і Палата депутатів ухвалили закон, який спонукає тимчасовий уряд провести вибори голови держави.
02 травня, 10:05
Міністерство закордонних справ Чилі звинуватило аргентинського президента Альберто Фернандеса у лобіюванні своїх інтересів через опозицію.
27 квітня, 11:25
45-й еквадорський президент Рафаель Корреа, який проживає в Євросоюзі, засуджений на батьківщині за обвинуваченням у корупційних схемах.
08 квітня, 09:15
Найвища і найвідоміша природна пам'ятка Еквадору — водоспад Сан-Рафаель — дивним чином зневоднив.
01 квітня, 11:45
Американський генеральний прокурор Вільям Пелем-Барр оголосив низку урядовців Венесуели причетними до "наркотероризму".
27 березня, 09:15
Країнами Південної Америки шириться не тільки смертельний вірус COVID-19, але й тюремні бунти пов'язані зі світовою пандемією.
23 березня, 12:00