У столиці Ємену від авіаударів зруйновано будинки, є жертви

СВІТ
18 січня, 15:43
У столиці Ємену від авіаударів зруйновано будинки, є жертви
Фото: google

Це стало відповіддю міжнародної коаліції на атаку хуситських повстанців,

У Ємені внаслідок авіаудару по столиці країни Сані, який завдали сили коаліції на чолі із Саудівською Аравією, загинули щонайменше 14 людей. Про це повідомляє Reuters.

Авіаудар припав по будинку колишнього високопоставленого офіцера. Як повідомили Reuters місцеві жителі, внаслідок цього загинув сам офіцер, його дружина, 25-річний син та інші члени сім’ї, а також люди, яких поки що не ідентифікували.

У Саудівській Аравії підтвердили факт авіаударів по Сані. У коаліції також заявили, що знищили вісім дронів, запущених у понеділок у напрямку території Саудівської Аравії.

Хусити заявляють, що під час авіаударів коаліції у Сані загинули близько 20 людей. Як зазначає їхній телеканал Al Masirah TV, внаслідок авіаударів пошкоджено багато будинків, а також поранено понад десять людей.

Зазначається, що це стало відповіддю міжнародної коаліції на атаку хуситських повстанців, що підтримуються Іраном, на території Об’єднаних Арабських Еміратів. ОАЕ озброїли та проводили тренування загонів єменців, які воюють проти повстанців хуситів та, зокрема, брали участь у успішному наступі у багатому нафтою регіоні Шабва та в Марібі.

Нагадаємо, міжнародна коаліція, яку очолює Саудівська Аравія, здійснила кілька авіаударів за цілями в Ємені. Внаслідок нападу загинули 190 бойовиків-хуситів.

 

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Пекін грає у власну брудну геополітичну гру, змагаючися з Вашинґтоном за панування у світі на тлі остаточного фіаско Москви.
16 листопада, 07:36
Світ
Японія повертає свого посла в Афґаністан, визнаючи таким чином владу радикального ісламістського руху пуштунів "Талібан".
25 жовтня, 07:00
Світ
Нелюдські сучасні диктатури трясе зсередини. РФ, Іран, КНР – три великі азійські держави опинилися на роздоріжжі.
25 вересня, 17:23
Світ
Киргизстан заявив, що Таджикистан використовує реактивні системи залпового вогню, а також важку бронетехніку та авіацію
16 вересня, 12:25
Світ
Поки Владімір Путін знищує російську армію в Україні, військо комуністичного Китаю тренується опановувати землі Забайкалля і Примор'я.
01 вересня, 08:01
Світ
На цьому далекосхідному острові, де з 1949 року знаходиться демократична Китайська республіка, розпочався сезон виборів.
30 серпня, 20:56