У столиці Ємену від авіаударів зруйновано будинки, є жертви

СВІТ
18 січня, 15:43
У столиці Ємену від авіаударів зруйновано будинки, є жертви
Фото: google

Це стало відповіддю міжнародної коаліції на атаку хуситських повстанців,

У Ємені внаслідок авіаудару по столиці країни Сані, який завдали сили коаліції на чолі із Саудівською Аравією, загинули щонайменше 14 людей. Про це повідомляє Reuters.

Авіаудар припав по будинку колишнього високопоставленого офіцера. Як повідомили Reuters місцеві жителі, внаслідок цього загинув сам офіцер, його дружина, 25-річний син та інші члени сім’ї, а також люди, яких поки що не ідентифікували.

У Саудівській Аравії підтвердили факт авіаударів по Сані. У коаліції також заявили, що знищили вісім дронів, запущених у понеділок у напрямку території Саудівської Аравії.

Хусити заявляють, що під час авіаударів коаліції у Сані загинули близько 20 людей. Як зазначає їхній телеканал Al Masirah TV, внаслідок авіаударів пошкоджено багато будинків, а також поранено понад десять людей.

Зазначається, що це стало відповіддю міжнародної коаліції на атаку хуситських повстанців, що підтримуються Іраном, на території Об’єднаних Арабських Еміратів. ОАЕ озброїли та проводили тренування загонів єменців, які воюють проти повстанців хуситів та, зокрема, брали участь у успішному наступі у багатому нафтою регіоні Шабва та в Марібі.

Нагадаємо, міжнародна коаліція, яку очолює Саудівська Аравія, здійснила кілька авіаударів за цілями в Ємені. Внаслідок нападу загинули 190 бойовиків-хуситів.

 

Читайте також:
Світ
Сотні мешканців автономної області Гірський Бадахшан вийшли на мирний мітинг у місті Хороґ – адміністративному центрі регіону.
17 травня, 09:16
Світ
Нова влада Афґаністану, очолювана представниками радикального руху "Талібан", пішла на поступки міжнародним фінансовим донорам.
04 лютого, 07:48
Світ
Бойові зіткнення між військовослужбовцями Киргизії і Таджикистану продовжуються в місцевостях Торт-Кочо та Дахма
28 січня, 11:08
Світ
Гучні заяви диктатора Олександра Лукашенка про можливий заколот у Ташкенті висміяли всі, включно з кремлівським "бункерним щуром".
12 січня, 06:51
Світ
Нові прикордонні китайські аеропорти та автомагістралі змушують американців нервувати
26.12.2021, 18:14
Світ
Лідерку м'янмської опозиції та лауреатку Нобелівської премії миру Аун Сан Су Чжі засудили до 4 років в'язниці.
06.12.2021, 12:32