У Туреччині одночасно підняли у повітря БПЛА Akıncı та безпілотний винищувач Kızılelma

СВІТ
25.04.2023, 13:40
У Туреччині одночасно підняли у повітря БПЛА Akıncı та безпілотний винищувач Kızılelma

Вперше в історії світової авіації безпілотний літальний апарат та безпілотний винищувач здійснили спільний політ в автономному режимі.

Важкий ударний БПЛА (Bayraktar Akinci) та безпілотний винищувач (Bayraktar Kizilelma) здійснили спільний політ.

Відповідними кадрами у Twitter поділився голова правління компанії Baykar, виробника обох літальних апаратів, Сельчук Байрактар.

Вперше в історії світової авіації безпілотний літальний апарат та безпілотний винищувач здійснили спільний політ в автономному режимі.

Серійне виробництво Bayraktar Kızılelma, який буде презентовано у рамках технологічного фестивалю TEKNOFEST-2023 у Стамбулі (27 квітня-1 травня), намічено на 2024 рік.

Зазначимо, що БПЛА Bayraktar Kızılelma, як і ударний БПЛА Bayraktar TB3, здатні використовувати короткі злітно-посадкові смуги, зокрема дислокуватися на флагмані ВМС Туреччини TCG Anadolu.

Тестові польоти Bayraktar Kızılelma з TCG Anadolu намічені на 2025 рік.

Безпілотний літак турецької розробки розвиває швидкість 630 км/год. Апарат вагою до 8,5 тонн здатний нести вантаж 1,5 тонн. Літак може виконувати операції в автономному режимі.

В той час, коли Найвеличніший Лідор Всесвіту Володимир Оманський - Зеленський сконцентрував всі зусилля на виконанні своїх передвиборних обіцянок довірливим гоям у забезпеченні їх соціальної підтримки, піднявши заробітні плати вчителям до 4 тисяч доларів, знизивши тарифи на ЖКП, ліквідувавши схеми з подвійного, а то і потрійного нарахувань за міфічні розподіли, подолавши корупцію у своєму власному оточенні, турки, замість налагодження комунікацій і впроваджень вищевказаних досягнень лідора, продовжують гратися в дитячі ігри, імітуючи досягнення в галузі ШІ, електронних комунікацій та авіабудування.

Автор : Микола Степаненко
Читайте також:
Війна
А де мільйон дронів Зеленського?
05 квітня, 16:21
Світ
Пхеньян допомагає Москві коїти геноцид українців, надаючи різне озброєння. Своєю чергою, Сеул готовий надавати все необхідне Києву.
27 березня, 19:45
Політика
Анналена Бербок хоче обійти перепону в особі федерального канцлера. Наляканий компроматом у Москві Олаф Шольц допомагає РФ перемогти.
17 березня, 20:57
Економіка
Київ самотужки не здатен відродити власну оборонну промисловість. Десятиліття шкідництва, грабунку і корупції не минають без наслідків.
17 березня, 11:15
Війна
Цю інформацію підтверджують західні військові аналітики.
09 березня, 18:06
Опінії
Не те, що якийсь паяц з московських підмостків.
08 березня, 10:39