У Туреччині відбудуться міжнародні навчання Anatolian Eagle-2022

СВІТ
19.06.2022, 16:34
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото
Фото: Savunmasanayist

Ціль проведення навчань - підвищення рівня оперативної підготовки військової авіації

У Туреччині відбудуться міжнародні навчання Anatolian Eagle-2022, в яких візьмуться участь підрозділи ВПС та ВМС ЗС Туреччини, ВПС Азербайджану, Великої Британії, Пакистану, Йорданії, будуть залучені елементи НАТО, ще 13 країн доєднаються як спостерігачі.

Про це інформує видання SavunmaSanayiST.

«Міжнародні навчання Anatolian Eagle-2022 проходитимуть з 20 червня по 1 липня 2022 року на базі 3-го головного реактивного командування у Конії. У навчаннях візьмуть участь Азербайджан, Британія, Йорданія, Пакистан, повітряні та військово-морські сили Туреччини та елементи НАТО», - повідомляє видання.

Крім того, міжнародні тренування Anatolian Eagle-2022 будуть проводитися разом із навчаннями НАТО Ramstein DUST-2022/2 (RADU 22-2).

Спостерігачів на навчання направлять Болгарія, Чад, Ефіопія, ПАР, Грузія, Катар, Північна Македонія, Косово, Лівія, Малайзія, Туніс, Узбекистан та Оман.

Ціль проведення навчань - підвищення рівня оперативної підготовки льотчиків, персоналу протиповітряної оборони та диспетчерів, випробування та розробка спільних і комбінованих методів дій, мінімізація втрат у реальних оперативних умовах та максимізація ефективності виконання завдань у середовищі, що наближене до реальних операцій.

Читайте також:
Світ
Ознайомчі навчання включають випробувальні польоти на літаках і тренажерах, а також брифінги для наземного персоналу.
14 вересня, 15:35
Спорт
Для навчання досвідчених пілотів повноцінному використанню F-16 у бойових умовах знадобиться три місяці
14 вересня, 08:31
Світ
Сім країн, включаючи Румунію та США, проведуть спільні військові навчання у Чорному морі та дельті Дунаю
09 вересня, 06:24
Війна
Згодом її зможуть використовувати і українці
06 вересня, 06:27
Війна
Україна та Данія розпочнуть роботу над логістикою задля забезпечення обслуговування та ремонту винищувачів F-16 в Україні.
31 серпня, 06:45
Війна
Сполучені Штати змінили підхід і вирішили долучитися до навчання пілотів з України, щойно українська сторона їх відбере.
25 серпня, 08:01