У Туреччині відбудуться міжнародні навчання Anatolian Eagle-2022

СВІТ
19 червня, 16:34
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото
Фото: Savunmasanayist

Ціль проведення навчань - підвищення рівня оперативної підготовки військової авіації

У Туреччині відбудуться міжнародні навчання Anatolian Eagle-2022, в яких візьмуться участь підрозділи ВПС та ВМС ЗС Туреччини, ВПС Азербайджану, Великої Британії, Пакистану, Йорданії, будуть залучені елементи НАТО, ще 13 країн доєднаються як спостерігачі.

Про це інформує видання SavunmaSanayiST.

«Міжнародні навчання Anatolian Eagle-2022 проходитимуть з 20 червня по 1 липня 2022 року на базі 3-го головного реактивного командування у Конії. У навчаннях візьмуть участь Азербайджан, Британія, Йорданія, Пакистан, повітряні та військово-морські сили Туреччини та елементи НАТО», - повідомляє видання.

Крім того, міжнародні тренування Anatolian Eagle-2022 будуть проводитися разом із навчаннями НАТО Ramstein DUST-2022/2 (RADU 22-2).

Спостерігачів на навчання направлять Болгарія, Чад, Ефіопія, ПАР, Грузія, Катар, Північна Македонія, Косово, Лівія, Малайзія, Туніс, Узбекистан та Оман.

Ціль проведення навчань - підвищення рівня оперативної підготовки льотчиків, персоналу протиповітряної оборони та диспетчерів, випробування та розробка спільних і комбінованих методів дій, мінімізація втрат у реальних оперативних умовах та максимізація ефективності виконання завдань у середовищі, що наближене до реальних операцій.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Тактико-спеціальні навчання Сил оборони України під назвою "Північний буревій-2022" розпочалися у прикордонних із Білоруссю областях.
09 вересня, 09:21
Світ
Велика Британія значно розширила програму підготовки українських військовослужбовців.
05 вересня, 15:05
Світ
Це найбільші спільні військові навчання країн за останні роки
22 серпня, 14:44
Світ
У рамках операції UNIFIER Збройні сили Канади надішлють до Сполученого Королівства до 225 військовослужбовців
05 серпня, 16:46
Світ
Географія навчань охопить територію від данського острова Борнгольм до естонського Сааремаа та північної Латвії
17 травня, 14:48
Світ
У Польщі почалися міжнародні військові навчання
01 травня, 16:05