У Туреччині врятували ще одну дівчинку – провела під завалами понад 90 годин

СВІТ
03.11.2020, 16:47
У Туреччині врятували ще одну дівчинку – провела під завалами понад 90 годин
Фото: aa.com.tr

Після порятунку дитина дуже просила води та айран.

У провінції Ізмір дістали з-під завалів 3-річну дівчинку, яка вижила протягом 91 годину після землетрусу, що сколихнув егейське узбережжя Туреччини. 

Про це повідомляє Anadulu. 

Згідно з повідомленням, Айду Гезгін вдалося врятувати в районі Байраклі, її відразу доставили до лікарні. Дівчинка стала 107-ою врятованою особою. 

Спілкуючись із журналістами після врятування Айди, член рятувальної групи Нусрет Аксой заявив, що помітив дівчинку, яка махала серед руїн.

«Я побачив її з уламків. Вона помахала мені рукою. Спочатку я почув її крик, а потім зателефонував своїм колегам. Я запитав її ім'я, і вона сказала: «Мене звати Айда, я в порядку». Потім я попросив її махнути рукою, якщо з нею все добре, і вона зробила», – розповів рятувальник.

За словами лікарів, після порятунку дівчинка дуже просила води та айрану (кисломолочний напій). 

Як повідомив заступник міністра охорони здоров'я Мухаммета Гювена, Айда залишається у свідомості, вона здорова і здатна реагувати. Також у неї немає жодних проблем із життєвими показниками.

Раніше ЗМІ повідомляли, що у провінції Ізмір рятувальники врятували поранену 3-річну дівчинку, яка провела під завалами понад дві доби після потужного землетрусу.

Наразі кількість загиблих внаслідок останнього землетрус в Егейському регіоні Туреччини понад 100 осіб.

Як відомо, Туреччина належить до найбільш сейсмічно активних зон у світі, і в минулому вона зазнала руйнівних землетрусів, включаючи землетрус у Мармурі 1999 року силою в 7,4 бала.
 

Читайте також:
Упродовж минулої доби до пунктів обігріву звернулось 804 людини.
17 січня, 10:21
Дельфіни вже як мінімум три доби не можуть вибратися назад за хвилеріз.
19.07.2020, 17:35
Північнокорейський комуністичний режим на прохання демократичного уряду Південної Кореї відновив канал двостороннього зв'язку.
07:59
Душанбе завжди вважав леґітимною владою в Афґаністані офіційний Кабул і ніколи не вів перемовини з повстанцями-пуштунами.
вчора, 13:52
Тайфун, піщана буря, ураган, повінь, зливи...
вчора, 13:04