У власника преміум фітнес-клубу "Vitamin" фінансові проблеми?

ПОЛТАВА
19.11.2021, 12:38
У власника преміум фітнес-клубу "Vitamin" фінансові проблеми?

Відвідувачі преміум фітнес-клубу "Vitamin" скаржаться на дії власників закладу

Відвідувачі преміум фітнес-клубу "Vitamin", що у Полтаві, поскаржилися в редакцію медіа агенції "Останній Бастіон" на невиконання умов договору представниками фітнес-клубу.

Абоненти закладу відмітили, що, незважаючи на те, що користуються передплаченою послугою, власники клубу, з метою економії грошових коштів, систематично намагаються обмежити користувачів у отриманні послуги.

Зокрема, тривалий час не працювала спа зона з римської та фінської саун, басейну. Жодної  компенсації з боку власників клубу відвідувачам запропоновано не було.

Нагадуємо, що власником преміум фітнес-клубу "Vitamin" є ТОВ "АУРІТА-ПОЛТАВА".

У власника преміум фітнес-клубу
У власника преміум фітнес-клубу

Від нещодавно власники клубу вирішили позбавити відвідувачів питної води, мотивуючи це карантином. Виконання передплачених договірних відносин шляхом забезпечення відвідувачів індивідуальною бутильованою питною водою вочевидь не входить до планів власників.

З метою економії коштів власників, з 15 листопада для відвідувачів "преміум фітнес-клубу" закрили студії для занять.

Відтепер, охочі займатися йогою, стретчингом, чи просто розтяжкою, мають змогу це робити на тенісному столі, чи під тенісним столом у студії настільного тенісу. Така пропозиція пролунала з боку адміністрації "преміум" закладу.

Таким чином, за рахунок клієнтів, власники "преміум" клюбу планують збагатитися на 30 - 50 тис. гривень щомісяця. Що у річному еквіваленті складе 360 - 600 тисяч гривень за рахунок довірливих клієнтів.

Виходячи з вищевикладеного, редакція "Останнього Бастіону" звертає увагу Головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області на систематичне невиконання власниками "преміум фітнес-клубу" "Vitamin" взятих на себе договірних зобов'язань в частині надання послуг населенню.

Про інші аспекти роботи клубу незабаром на шпальтах Останнього Бастіону.

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Війна
Широкомасштабне російське вторгнення в Україну і безперервні з 24 лютого 2022 року бойові дії не причина для зупинки торгівлі людьми.
13 квітня, 08:18
Кримінал
Спецслужби України послуговується вибірковою демократією – карають невинних громадян, але ігнорують злочинну діяльність колаборантів.
18 лютого, 12:21
Політика
Всі коронавірусні обмеження, котрі діють в Україні після 28 лютого 2021 року, є поза законом і свідчать про порушення Конституції.
14 січня, 08:24
Політика
Етична рада слуг української Феміди не бажає оприлюднювати імена та прізвища залучених до реформи правосуддя експертів.
01 січня, 10:01
Економіка
Вітчизняна мережа автозаправних комплексів може бути причетна до "відмивання" коштів і ухиляння від оподаткування ЄБРР та МФС.
23.12.2021, 11:58
Політика
Володимир Зеленський не терпить конкурентів у царині театрального і кіномистецтва, тому використовує своїх ручних псів.
04.11.2021, 11:53