У Яреськах відзначили 122-гу річницю від Дня народження Олександра Довженка

ПОЛТАВА
14.09.2016, 11:50
У Яреськах відзначили 122-гу річницю від Дня народження Олександра Довженка

Жителі с. Яреськи Шишацького району відзначили 122-гу річницю від дня народження відомого українського кінорежисера Олександра Довженка. 

Учасники мистецького заходу поклали квіти до пам'ятника митцю. Голова РДА Віктор Іваненко наголосив, що Шишаччина дала світові не одного великого діяча.

– Наша природа, добрі душею і серцем люди змогли дати світові відомі імена, надихали на творчу та громадську діяльність усіх, хто пов’язав своє життя або окремі періоди з Шишаччиною. І одним з відоміших видатних людей, ім’я якого назавжди пов’язане з нашим краєм, а саме з Яреськами, є Олександр Петрович Довженко, якому б виповнилося 10 вересня –122 роки. Яреськи для Довженка, свого часу, стали творчою майстернею. Ми пишаємося і горді тим, що життєвий і творчий шлях Олександра Петровича тісно пов’язаний з нашим краєм і вважаємо його своїм земляком, – Іваненко.

Почесними гостями Яресьок цього дня стали земляки Олександра Довженка із селища Сосниця на Чернігівщині – вчитель української мови та літератури Великоустівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Сосницького району Чернігівської області Валентина Мовчан. Вона розповіла про життєвий і творчий шлях кінорежисера, привезла із собою часточку землі, а також книги та творчі доробки.  

Читайте також:
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
11:32
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
вчора, 15:29
Гадяцькі комунальні служби здійснюють поточний ремонт вулиці Набережна Груні та відновлюють тротуарні доріжки у місті.
23 травня, 08:56
До послаблення карантину готові лише 13 областей.
22 травня, 18:08
Територію колишнього Градизького маслозаводу, де було стихійне сміттєзвалище, нарешті звільнили від побутових відходів.
22 травня, 13:38
Василь Дрозд створив «республіку», в якій влада в упор не помічає людей.
22 травня, 10:35