У Європі заарештували трьох українських хакерів

ПОЛТАВА
02.08.2018, 04:28

Міністерство юстиції США заявило про затримання у трьох різних країнах Європи трьох українських хакерів, що належать до угрупування FIN7.

Міністерство юстиції США заявило в середу, 1 серпня, про арешт трьох українських хакерів, які зламали системи понад сотні американських компаній. Ідеться про 44-річного Дмитра Федорова, 33-річного Федора Гладира та 30-річного Андрія Копакова, які нібито належать до "міжнародної групи кіберзлочинців" FIN7, повідомляє інформагенція AFP.

"Щонайменше з 2015 року члени FIN7 брали участь у дуже складних вірусних кампаніях, спрямованих проти понад 100 американських компаній, переважно у ресторанній, ігровій та готельній сферах, - ідеться в повідомленні мін'юсту США. - FIN7 отримала доступ до тисяч комп'ютерних систем і вкрала мільйони номерів кредитних і дебітних карток, які група використала або продала заради прибутку". Серед цілей хакерів були комп'ютерні мережі Великобританії, Австралії та Франції.

Члени групи були затримані в Європі: Федорова заарештували у Польщі, Гладира - у німецькому Дрездені, а Копакова - у Іспанії. Гладир вже перебуває у США. Федорова та Копакова теж мають екстрадувати до США, де на них чекає суд.


Читайте також:
Новосанжарська молодь невдовзі зможе проводити дозвілля з користю для свого здоров'я на новому спортивному майданчику.
вчора, 14:03
Чиновники Решетилівки придбали 150 комплектів одномісних парт і стільців, які розділили порівну між 5 освітніми закладами міста.
вчора, 12:47
Відвідувачі музею Панаса Мирного стали дієвими учасниками давньоукраїнського язичницького свята найвищого розквіту природи.
вчора, 08:39
Проєкт нещодавно був анонсований депутатами Полтавської міської ради.
07 липня, 15:50
Неконтрольований зелений туризм прирікає найвищу точку Полтавської області на зникнення.
07 липня, 12:44
Рух перевантаженого транспорту, відсутність водовідведення і зношеність асфальтового покриття — причини руйнації доріг Карлівського району.
07 липня, 09:27