У Запоріжжі обрали нову т.в.о. міського голови

ПОЛІТИКА
24 квітня, 17:00
У Запоріжжі обрали нову т.в.о. міського голови

Обов’язки міського голови Запоріжжя виконуватиме «слуга народу» Регіна Харченко

Депутати Запорізької міськради обрали нового секретаря міськради. Ним стала Регіна Харченко.

Про це повідомив глава ОВА Іван Федоров.

«Щойно 37 депутатів Запорізької міської ради під час сесії прийняли історичне рішення — обрали нову т.в.о.  міського голови Запоріжжя Регіну Харченко» — йдеться в повідомлення.

За словами Федорова, остання повноцінна сесія міськради відбулась 22 грудня 2023 року.

Тому, зазначив він, понад 200 питань життєдіяльності Запоріжжя були фактично заморожені і чекали на вирішення.

Нагадаємо, 24 квітня депутати Запорізької міськради проголосували за дострокове припинення повноважень Анатолія Куртєва, який тимчасово виконував обов’язки мера та був секретарем міськради.

Куртєв вранці оприлюднив звернення до президента Зеленського з проханням посприяти ситуації, яка склалася у Запорізькій міській раді у звʼязку з нібито тиском голови Запорізької ОВА Івана Федорова на органи місцевого самоврядування.


Зазначимо, що після того, як у соцмережах почала з'являтися інформація про можливе призначення Регіни Харченко, колеги-депутати усунули її з посади голови фракції «Слуга народу».

23 квітня Регіна Харченко опублікувала на своїй сторінці у фейсбуці допис, у якому написала, що Анатолій Куртєв блокує проведення повноцінних сесій. і як наслідок — нормальну життєдіяльність прифронтового Запоріжжя.

У Запоріжжі обрали нову т.в.о. міського голови_1

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Війна
Деяким браконьєрам усе ж вдається продавати біоресурси, які вони затягли до сіток у водоймах Полтавщини. Покупців на товар вистачає.
09 червня, 18:49
Полтава
Службовий катер «Еко рейд 4» був виявлений підпаленим і зниклим зі своєї стоянки під охороною підприємства. Злочинців шукає поліція.
14 травня, 08:12
Полтава
Автошлях, який сполучає українську столицю з Борисполем, Кременчуком, Дніпром і Запоріжжям негайно потребує ремонту. Причому, капітального.
28 квітня, 12:45
Кримінал
Голова Броварської районної (державної) військово-цивільної адміністрації збив 4 пішоходів на переході. Володимир Майбоженко був п'яний.
26 квітня, 21:46
Полтава
Переправу через ставок у селі Зубівка нарешті привели до задовільного стану. Дарма, що полотно з ямами поруч лишилося незмінним.
25 квітня, 12:32
Полтава
На превеликий жаль, проблеми з дурнями та дорогами характерні не тільки для росії. У Полтавському краю теж вистачає подібного.
21 квітня, 13:54