У Запорізькій області виявили міґрантів, які незаконно працювали на ринку

КРИМІНАЛ
04 червня, 10:23
У Запорізькій області виявили міґрантів, які незаконно працювали на ринку

Запорізькі правоохоронці провели профілактичне відпрацювання одного з овочевих ринків Василівського району.

Головна мета — фіксація фактів нелеґальної міґрації, поінформували у пресслужбі обласного управління Національної поліції.

До спецоперації також залучили оперативників Служби безпеки України, працівників Національної гвардії та Бердянського прикордонного загону.

Під час перевірки документації щодо наявності правових підстав перебування іноземців на території України, а також законності працевлаштування на ринку, знайдено чотирьох порушників.

«За результатами відпрацювання відносно трьох іноземців та одного громадянина України складено протоколи за порушення правил перебування в Україні та незаконне працевлаштування іноземця. На вказаних осіб чекає покарання, передбачене статтями 203, 204 і 205 Кодексу України про адміністративні правопорушення», — прокоментували у ГУ НП Запорізької області.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", ДБР затримало одного з керівників міграційної служби, який за хабарі легалізовував іноземців.

Читайте також:
Державна податкова і Державна фіскальна служби вивчають депутатські звернення щодо продажу контрабандних цигарок у низці реґіонів.
09 червня, 10:34
Не змігши залякати Україну багатотисячною ордою біля її кордонів, чекісти перейшли до перевірених методів – захоплення заручників.
22 квітня, 11:34
Офіс президента зобов'язаний негайно дати офіційні роз'яснення
25 березня, 14:25
Волинські поліцейські відповідатимуть за свавілля в ДБР
19 березня, 16:10
Нелегального торговця підакцизних тютюнових виробів затримали правоохоронці при в'їзді до Мелітополя.
05 березня, 08:01