У Запорізькій області виявили міґрантів, які незаконно працювали на ринку

КРИМІНАЛ
04.06.2021, 10:23
У Запорізькій області виявили міґрантів, які незаконно працювали на ринку

Запорізькі правоохоронці провели профілактичне відпрацювання одного з овочевих ринків Василівського району.

Головна мета — фіксація фактів нелеґальної міґрації, поінформували у пресслужбі обласного управління Національної поліції.

До спецоперації також залучили оперативників Служби безпеки України, працівників Національної гвардії та Бердянського прикордонного загону.

Під час перевірки документації щодо наявності правових підстав перебування іноземців на території України, а також законності працевлаштування на ринку, знайдено чотирьох порушників.

«За результатами відпрацювання відносно трьох іноземців та одного громадянина України складено протоколи за порушення правил перебування в Україні та незаконне працевлаштування іноземця. На вказаних осіб чекає покарання, передбачене статтями 203, 204 і 205 Кодексу України про адміністративні правопорушення», — прокоментували у ГУ НП Запорізької області.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", ДБР затримало одного з керівників міграційної служби, який за хабарі легалізовував іноземців.

Читайте також:
Війна
На тимчасово загарбаній росіянами території Запорізької області ділки налагодили транспортне сполучення з вільним зовнішнім світом.
09 червня, 20:14
Війна
Широкомасштабне російське вторгнення в Україну і безперервні з 24 лютого 2022 року бойові дії не причина для зупинки торгівлі людьми.
13 квітня, 08:18
Кримінал
Спецслужби України послуговується вибірковою демократією – карають невинних громадян, але ігнорують злочинну діяльність колаборантів.
18 лютого, 12:21
Політика
Всі коронавірусні обмеження, котрі діють в Україні після 28 лютого 2021 року, є поза законом і свідчать про порушення Конституції.
14 січня, 08:24
Політика
Етична рада слуг української Феміди не бажає оприлюднювати імена та прізвища залучених до реформи правосуддя експертів.
01 січня, 10:01
Економіка
Вітчизняна мережа автозаправних комплексів може бути причетна до "відмивання" коштів і ухиляння від оподаткування ЄБРР та МФС.
23.12.2021, 11:58