Учасник бойових дій Зеленському: «Боріться зі сміттєвим лихом у Макухівці, а не з Верховною Радою»

ПОЛТАВА
18.07.2019, 13:10
Учасник бойових дій Зеленському: «Боріться зі сміттєвим лихом у Макухівці, а не з Верховною Радою»

Селище Макухівка невдовзі може стати зоною екологічного лиха. Головною причиною тому є невирішена проблема зі сміттєзвалищем, отруйний осад від якого потрапляє у ґрунтові води.

Ветеран московсько-української війни Дмитро Вовнянко звернувся у прямому ефірі до Володимира Зеленського негайно втрутитися у цю ситуацію. Учасник бойових дій наголосив, що Макухівський полігон мав бути закритий ще кілька років тому, однак сміття з Полтави й довколишніх сіл досі не припиняє потрапляти туди.

«Там формується зона екологічного лиха, намагаються побудувати сміттєвий завод і навколо нього киплять пристрасті. Народний депутат Юрій Бублик цю проблему обіцяв вирішити ще у 2012 році, однак поки змінив лиш дві партії. Тому я думаю, що Володимиру Зеленському ідеально було б з'їздити туди й навести там порядок», — наголосив Дмитро Вовнянко.

Полігон на околиці Макухівки неодноразово спалахував упродовж останніх 5 років. Селяни писали скарги чиновникам з вимогою закрити сміттєзвалище, яке отруює їх життя, однак належної відповіді так і не було почуто.

Читайте також:
Упродовж 20-22 січня кременчуцькі автовласники мають бути готові до заторів.
10:05
Музейне життя міста стає все більш різноманітним.
18 січня, 19:55
Посадовців звинувачують за ст. 367 КК України.
17 січня, 15:25
До Полтави завітало близько 200 учасників із різних куточків України.
17 січня, 11:48
СБУ розпочала кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 КК України.
17 січня, 11:25