Учасник бойових дій Зеленському: «Боріться зі сміттєвим лихом у Макухівці, а не з Верховною Радою»

ПОЛТАВА
18.07.2019, 13:10
Учасник бойових дій Зеленському: «Боріться зі сміттєвим лихом у Макухівці, а не з Верховною Радою»

Селище Макухівка невдовзі може стати зоною екологічного лиха. Головною причиною тому є невирішена проблема зі сміттєзвалищем, отруйний осад від якого потрапляє у ґрунтові води.

Ветеран московсько-української війни Дмитро Вовнянко звернувся у прямому ефірі до Володимира Зеленського негайно втрутитися у цю ситуацію. Учасник бойових дій наголосив, що Макухівський полігон мав бути закритий ще кілька років тому, однак сміття з Полтави й довколишніх сіл досі не припиняє потрапляти туди.

«Там формується зона екологічного лиха, намагаються побудувати сміттєвий завод і навколо нього киплять пристрасті. Народний депутат Юрій Бублик цю проблему обіцяв вирішити ще у 2012 році, однак поки змінив лиш дві партії. Тому я думаю, що Володимиру Зеленському ідеально було б з'їздити туди й навести там порядок», — наголосив Дмитро Вовнянко.

Полігон на околиці Макухівки неодноразово спалахував упродовж останніх 5 років. Селяни писали скарги чиновникам з вимогою закрити сміттєзвалище, яке отруює їх життя, однак належної відповіді так і не було почуто.

Читайте також:
Полтава
Заключний день саміту НАТО в Анкарі відбувся на тлі відновлення бомбардувань Ірану після заяви Трампа про завершення крихкого перемир'я.
09 липня, 09:00
Полтава
Трамп оголосив про плани скасувати санкції проти Туреччини, запроваджені ним у 2020 році за купівлю російських систем С-400.
08 липня, 11:05
Полтава
Трамп знову дав зрозуміти, що має намір окупувати Гренландію.
07 липня, 18:03
Полтава
Це капище та Кумир знаходяться в процесі створення уже більше року.
06 липня, 12:13
Полтава
Але програє у перегонах ШІ.
23 червня, 17:15
Полтава
7 червня в країні відбудуться парламентські вибори.
07 червня, 09:19