Учасник бойових дій Зеленському: «Боріться зі сміттєвим лихом у Макухівці, а не з Верховною Радою»

ПОЛТАВА
18.07.2019, 13:10
Учасник бойових дій Зеленському: «Боріться зі сміттєвим лихом у Макухівці, а не з Верховною Радою»

Селище Макухівка невдовзі може стати зоною екологічного лиха. Головною причиною тому є невирішена проблема зі сміттєзвалищем, отруйний осад від якого потрапляє у ґрунтові води.

Ветеран московсько-української війни Дмитро Вовнянко звернувся у прямому ефірі до Володимира Зеленського негайно втрутитися у цю ситуацію. Учасник бойових дій наголосив, що Макухівський полігон мав бути закритий ще кілька років тому, однак сміття з Полтави й довколишніх сіл досі не припиняє потрапляти туди.

«Там формується зона екологічного лиха, намагаються побудувати сміттєвий завод і навколо нього киплять пристрасті. Народний депутат Юрій Бублик цю проблему обіцяв вирішити ще у 2012 році, однак поки змінив лиш дві партії. Тому я думаю, що Володимиру Зеленському ідеально було б з'їздити туди й навести там порядок», — наголосив Дмитро Вовнянко.

Полігон на околиці Макухівки неодноразово спалахував упродовж останніх 5 років. Селяни писали скарги чиновникам з вимогою закрити сміттєзвалище, яке отруює їх життя, однак належної відповіді так і не було почуто.

Читайте також:
Антимонопольний комітет (АМКУ) дозволив Олександру і Тетяні Гузенко стати власниками по 50% статутного капіталу ТОВ "Надра-Геоінвест"
вчора, 19:55
Депутат Полтавської обласної ради Юрій Кобченко впізнав в особі Максима Ратнера нахабного рейдера-здирника.
вчора, 14:40
Якщо сумніваєтесь чи починати грати в теніс – наш сюжет саме для вас
вчора, 11:40
Гучне затримання двох правоохоронців і радника Олега Синєгубова в центрі Полтави викрило масштабну корупційну схему.
вчора, 11:14
У ДБР розпочали досудове розслідування щодо правоохоронців, котрі брали участь у спецоперації по затриманню Романа Скрипника
02 серпня, 09:55
Романа Скрипника, який 23 липня у Полтаві захопив у заручники полковника, вбито під час спецоперації неподалік Опішні.
01 серпня, 08:58