​Учасникам бойових дій обіцяють квартири у новобудовах Кременчука за пільговою ціною

ПОЛТАВА
08.11.2019, 07:54
​Учасникам бойових дій обіцяють квартири у новобудовах Кременчука за пільговою ціною

У Кременчуці реалізують міську програму забезпечення житлом учасників бойових дій на Сході України та членів їх сімей.

Відповідну інформацію оприлюднено на сайті органу місцевого самоврядування. Фінансування будівництва й придбання житла здійснюється завдяки наявності субвенції з обласного бюджету (25% від опосередкованої вартості) і коштів міського бюджету (ще додаткові 25%).

Станом на 8 листопада учасники бойових дій та їхні родини можуть придбати житло на пільгових засадах у тих багатоповерхівках Кременчука, що внесені до переліку об’єктів житлового будівництва з бюджетною підтримкою. Наразі до реалізації готові вже 25 квартир у таких новобудовах: провулок Героїв Бреста (№79Б), провулок Олега Кошового (№12), вулиця Нагірна (№6).

Читайте також:
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
вчора, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
вчора, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
01 липня, 12:56