«Украіну могут грабіть толька украінци».

Опінії
06 вересня, 07:08
«Украіну могут грабіть толька украінци».

Почув від однієї посвяченої людини, як відбувалась підсадка «слуг народу» в недекларований рай.

Журналіст і засновник проекту “Наші гроші”

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Отже, спочатку їх жорстко, майже без можливості спетлять посадили на конверт з чорною зарплатою. У розпал «Великого будівництва» він сягав 20 тисяч баксів для рядових нардепів.

Це призвело до того, що пересічний ноунейм з регіону спочатку знімав хорошу квартиру, потім міняв самокат на «рейндж», потім платна школа/дитсадок для дітей, домогосподарка і водій, поїсти в ресторані, потім комусь хороший будинок з комуналкою на десятку в місяць, а ще ж манікюр і губкі для дружини, а ще й коханка з її водієм і квартирою.

В общім, десь так людина, що ще недавно тирила пиво в магазині, буквально за пару років перетворилась на соціальний агрегат з потребами на понад 20 штук баксів в місяць. І вже з таких вийшли особливо видатні черті, які рішакала вапросікі на мільйони, і обзаводились маєтками на Печерську.

І всі вони не хотіли показувати свій розкішний стиль життя. І всі вони хотіли срати на вимоги Заходу щодо декларування.

«Украіну могут грабіть толька украінци».

Читайте також:
Політика
Ті, хто волею олігархів та електорату опинилися на владному Олімпі, — дріб'язкові блазні. Їхня натура: вкрасти, оббрехати й утекти...
04 грудня, 06:00
Політика
З 27.12.2022 до 09.01.2023 року «Слуга народу» Єгорова-Луценко не пішла у відпустку, а дистанційно керувала обласною радою з Франції
27 вересня, 11:35
Опінії
Чи є можливість, аби контракти вигравали не гандболісти-племінники "слуг народу"? Певно, що є, але вони поза увагою міністерств.
30 серпня, 17:42
Полтава
Як "Слуга неукраїнського народу" Сергій Іващенко реагує на критику.
08 серпня, 10:21
Політика
Дмитро Копанчук, який є депутатом міськради на Львівщині, виїхав з України під приводом супроводу батька з інвалідністю й не повернувся.
06 серпня, 10:07