Україна може обійтися без ПДЧ на шляху до НАТО – глава посольства США

СВІТ
16 травня, 12:40
Україна може обійтися без ПДЧ на шляху до НАТО – глава посольства США

США підтримує політику відкритих дверей для усіх «держав-кандидатів»

Після повномасштабного вторгнення московії в Україну постало гостре питання вступу України до НАТО. Чи є сенс наполягати на спрощеній процедурі вступу до Альянсу, розповіла глава посольства США в Україні Крістіна Квін.

«США – лише один з 30 членів Альянсу, тому можу говорити лише про американську позицію. Ми продовжуємо підтримувати політику відкритих дверей для усіх «держав-аспірантів», включно з Україною, якщо вона прагнутиме приєднатися до Альянсу», – зазначила Квін.

Що ж стосується можливості вступу Фінляндії без ПДЧ, пані Квін зазначає, що план дій щодо членства ніколи не був юридичною вимогою для приєднання до НАТО, а отже, Україна також може вступити до Альянсу без ПДЧ.

«Однак я б не називала це скороченою процедурою. ПДЧ – це механізм, який дозволяє державі досягнути вимог. І якщо якась держава вже відповідає усім вимогам – то ПДЧ стає непотрібним», – пояснила Крістіна Квін.

Як Україна, так і будь-яка інша держава не має отримувати План дій щодо членства та виконувати його у разі, якщо ви загалом будете відповідати більшій частині вимог.

Читайте також:
Опінії
Один трильйон (1,000,000,000,000) євро сплатила Європа росії за викопне паливо за останні 10 років
16:25
Світ
Ігноруючи звернення української сторони, ввечері 6 липня судно було відпущене
15:35
Світ
Дане рішення стало наслідком зупинення роботи терміналів у Новоросійську
14:42
Опінії
Ресурсну федерацію московії давно слід позбавити місця у впливових міжнародних організаціях. Нам сила зробити це разом, долучайтеся!
вчора, 19:32
Війна
Чи це реально ? І в чому інтерес Заходу ?
05 липня, 12:27
Світ
Військові Сполученого Королівства можуть забезпечити підготовку до 10 тисяч українських військовослужбовців кожні 120 днів
04 липня, 12:15