Україна на порозі міжнародного скандалу

Опінії
13 квітня, 11:40
Фотоколаж
Фотоколаж

9 квітня посол України у Молдові Марко Шевченко був запрошений до МЗС Молдови

Журналіст, оглядач

9 квітня посол України в Молдові Марко Шевченко був запрошений в МЗС Молдови, де державний секретар Думітру Соколан передав офіційну ноту. Молдова попросила зняти дипломатичний імунітет з військового аташе при посольстві України С.Сметанюка з метою його кримінального переслідування та притягнення до відповідальності.

Про це йдеться в повідомленні посольства України в Молдові на ім'я міністра закордонних справ України, переданій по дипломатичних каналах вчора, повідомляють джерела Цензор.НЕТ.

Також Молдова просить надати згоду на обшук автомашини Сметанюка.

Соколан також повідомив, що протягом тижня президент РМ Майя Санду намагалася переговорити з президентом Володимиром Зеленським, проте не змогла це зробити. Молдова просить створити спільну слідчу групу для розслідування обставин вивезення втікача судді-хабарника Чауса.

Молдавська поліція вважає на підставі доказів, що вивезення Чауса здійснювалося на машині військового аташе України в Молдові.

У Молдові складна ситуація, і проросійські сили намагаються дискредитувати нашого союзника Санду. І керівництво України зобов'язане зробити все можливе, щоб посприяти президенту Молдови.

Якщо якась дуже обмежена людина вирішила для чогось підозрілого використовувати дипломатичну машину, замість того, щоб взяти якусь іншу машину в оренду і не залишати ніяких прямих доказів, то треба думати як виходити з цієї дурнуватої ситуації гідно. А не відповідаючи на дзвінки наших друзів, ми не просто підкреслюємо масштаби дурості в наших держструктурах, але ще і захищаємо цю дурість на шкоду двостороннім відносинам.

Президент України повинен брати на себе відповідальність за врегулювання такого роду інцидентів.

Читайте також:
Поліція Іспанії заявила про затримання учасника подій на Майдані
06 травня, 10:37
Це буде цікаво молодим батькам і тим, хто скоро планує ними стати.
04 травня, 10:35
Аграрна мафія продовжує знущатися з жителів Полтавського району
03 травня, 12:30
Міністр Енергетики Галущенко заявив, що він не є фігурантом кримінальних справ, але це брехня !
29 квітня, 15:05
Спочатку з території тракторної бригади вкрали трансформаторну підстанцію, після чого попереджають про відключення через недопуск.
20 квітня, 15:05