Україна не може залежати від шантажу чи бездіяльності іноземців

Опінії
16.01.2023, 13:35
Україна не може залежати від шантажу чи бездіяльності іноземців

Посли G7 та батальйон імені Джорджа Сороса (бідосі) пішли в атаку на Конституційний суд України.

Адвокат, старший партнер адвокатської компанії «Кравець і партнери»

Вони вирішили шантажувати Україну тим, що якщо іноземці не будуть мати вирішального голосу при доборі суддів Конституційного суду України, вони своїх іноземних членів в комісію не дадуть і вимагають змінити для іноземців Закон позбавивши українців прав, як це зроблено з ВРП та ВККСУ.

Це вони обґрунтовують ніби підвищенням довіри про яке розповідає Венеційська комісія, яка тільки на п'ятий рік реформ зрозуміла, що в Україні є незаконно два верховних суди.

Навіть після висновку, рішень ЄСПЛ, рішення КСУ незаконно створений Верховний суд (без України) не поспішають ліквідувати і всі мовчать.

До речі, навіть при вирішальному голосі іноземців посли G7 та бідосі незадоволені тими кого обрано. Що ще раз говорить, що ці добори просто шапіто для стороннього спостерігача.

Тому найкращою зміною до Закону буде умова за якою при відсутності за тиждень запропонованих експертів з публікацією їх декларацій за останні 10 років та перевіркою їх на поліграфі по питанню незалежності від зовнішнього впливу, конкурс відбувається без них.

Україна не може залежати від шантажу чи бездіяльності іноземців.

Думаю як раз це значно підніме довіру суспільства до експертів і цього та будь-якого іншого добору в якому Україні хочуть допомогти.

Але якщо діюча влада дійсно хоче прозорий добір та відповідальність, то ніяких іноземців при формуванні органів влади чи самоврядування в Україні бути не повинно, тому що єдиним джерелом влади в Україні є народ і жодне делегування цих повноважень у демократичній, суверенній та незалежній державі не можливо.

Вірю у ЗСУ, незалежний суд та перемогу.

Читайте також:
Світ
Правда завжди стає публічною, а брехня згодом тьмяніє. Про це мали б знати ті, хто стоять у керма сіоністської та рашистської пропаганди.
08.12.2023, 19:57
Світ
Для того, щоби висмоктувати ресурси зі США, сіоністський режим створив цілу агентурну мережу. Її учасники тиснуть на чиновників і політиків.
28.11.2023, 21:49
Політика
Кіоскерам і комедіантам з Банкової чхати на українську націю й українську державу. Їм важливі політичні рейтинги та хрускіт валюти у кишені.
27.11.2023, 16:23
Світ
Сіоністський режим не обирає національності своїх жертв. Для нього і палестинці, і євреї однаково підходять на роль жертви терору.
06.11.2023, 14:37
Світ
Свого першого росіянина він побив раніше за батька, у 15 років. Певно далі тільки вбивство, яке спланує сам Рамзан Ахматович.
05.11.2023, 08:42
Політика
Мета голови президентської партії "Слуга народу" вельми утилітарна: прикрити свою брехню і корупційну змову з керівництвом НАЗК.
14.09.2023, 18:56