Україна не може залежати від шантажу чи бездіяльності іноземців

Опінії
16 січня, 13:35
Україна не може залежати від шантажу чи бездіяльності іноземців

Посли G7 та батальйон імені Джорджа Сороса (бідосі) пішли в атаку на Конституційний суд України.

Вони вирішили шантажувати Україну тим, що якщо іноземці не будуть мати вирішального голосу при доборі суддів Конституційного суду України, вони своїх іноземних членів в комісію не дадуть і вимагають змінити для іноземців Закон позбавивши українців прав, як це зроблено з ВРП та ВККСУ.

Це вони обґрунтовують ніби підвищенням довіри про яке розповідає Венеційська комісія, яка тільки на п'ятий рік реформ зрозуміла, що в Україні є незаконно два верховних суди.

Навіть після висновку, рішень ЄСПЛ, рішення КСУ незаконно створений Верховний суд (без України) не поспішають ліквідувати і всі мовчать.

До речі, навіть при вирішальному голосі іноземців посли G7 та бідосі незадоволені тими кого обрано. Що ще раз говорить, що ці добори просто шапіто для стороннього спостерігача.

Тому найкращою зміною до Закону буде умова за якою при відсутності за тиждень запропонованих експертів з публікацією їх декларацій за останні 10 років та перевіркою їх на поліграфі по питанню незалежності від зовнішнього впливу, конкурс відбувається без них.

Україна не може залежати від шантажу чи бездіяльності іноземців.

Думаю як раз це значно підніме довіру суспільства до експертів і цього та будь-якого іншого добору в якому Україні хочуть допомогти.

Але якщо діюча влада дійсно хоче прозорий добір та відповідальність, то ніяких іноземців при формуванні органів влади чи самоврядування в Україні бути не повинно, тому що єдиним джерелом влади в Україні є народ і жодне делегування цих повноважень у демократичній, суверенній та незалежній державі не можливо.

Вірю у ЗСУ, незалежний суд та перемогу.

Читайте також:
Опінії
Спершу зрадники у владі прийшли за добровольцями. Тепер їхньою ціллю стали волонтери, яким болить за Україну.
18 березня, 17:26
Політика
Уродженців кавказької республіки, де нині тривають протести, влада Іраклі Ґарібашвілі планує позбавляти громадянства за допомогу Україні.
08 березня, 17:23
Політика
Департамент освіти Виконавчого комітету Запорізької міської ради відверто порушує права учителів, змусивши працювати у пунктах незламності.
22 лютого, 17:00
Кримінал
Поки українські захисники на фронті стримують багатотисячну, озброєну до зубів, навалу російських окупантів, у тилу "квітне" гнійник.
15 лютого, 18:46
Кримінал
Політичні технологи з оточення Петра Порошенка знову маніпулюють суспільними настроями. Війна у розпалі перемогла, а їм аби високі рейтинги.
03 лютого, 12:00
Війна
Навіщо посилювати кримінальну відповідальність для військових?
26 січня, 18:05