Україна опинилася у великій небезпеці через зближення Німеччини й Франції з РФ – Die Welt

СВІТ
29.02.2020, 16:41
Україна опинилася у великій небезпеці через зближення Німеччини й Франції з РФ – Die Welt
Фото: iz.ru

Франція і Німеччина віддаляються від США і відкрито влаштовують своє зближення з путінською Росією.

Намічаються глобальні політичні зрушення, і Україні загрожує стати їх жертвою.

Про це попереджає німецьке видання Die Welt.

«У міру того, як провідні європейські держави, такі як Франція і Німеччина, віддаляються від США, вони більш-менш відкрито просувають своє зближення з путінською Росією. Хоча США навіть збільшили свою економічну і військову допомогу країні, попри підривні дії президента Трампа, але вони не беруть участь в прямих переговорах з Москвою про майбутнє Східної України», – йдеться у повідомленні.

Журналісти констатують, що ніхто не може бути впевненим у тому, що одного разу Трамп не вирішить укласти «угоду» з главою Кремля, яким він захоплюється, зрадивши при цьому інтереси України.

«Масовані артилерійські атаки російських окупаційних сил і їх «сепаратистських» допоміжних військ, які відбулися минулого тижня на демаркаційній лінії на кордоні незаконних «народних республік» на Донбасі і які за своєю інтенсивністю можна було порівняти з військовими діями 2014 року, повинні були розвіяти ілюзії щодо щирого бажання Кремля вести переговори. Також і невеликі символічні успіхи, які були досягнуті в боротьбі за закінчення боїв, разом втратили сенс», – зазначає журналіст Ріхард Херцингер.

Журналісти хоча б одного європейського видання помітили, що Єврокомісія відреагувала на атаки стереотипним закликом до Росії «в повному обсязі й оперативно вплинути на збройні з’єднання», давши зрозуміти, що місцеві сили нібито діяли свавільно і без згоди Кремля.

«Однак насправді своєю військовою ініціативою, що тривала лише півдня, Путін направив Заходу і недосвідченому українському президенту Володимиру Зеленському недвозначне послання: на Донбасі нічого не відбувається проти його волі. Якщо хід переговорів не відповідає його намірам, він в будь-який момент може знову збільшити ескалацію військового насильства», – йдеться далі в статті.

Журналісти Die Welt чітко визначили тактику РФ: створення видимості готовності до переговорів, але при цьому ні на крок не відхилятися від своєї мети по утриманню постійного контролю над окупованими територіями Східної України, щоб звідти продовжувати дестабілізувати всю країну, бо саме в такий спосіб Путін посилює внутрішній розкол українського суспільства.

Призначення Андрія Єрмака керівником Офісу президента України викликає в української опозиції підозри в тому, що політика Зеленського може зміститися в проросійський бік. 

«Лише масивний тиск Заходу може змусити Путіна піти на серйозні поступки у відносинах з Україною. Проте недавня цинічна демонстрація тяги Кремля до агресії не втримає французького президента Макрона від просування «стратегічного діалогу» з Москвою з метою створення противаги США і також не завадить уряду ФРН розвивати свої економічні відносини з Росією, попри санкції що зберігаються».

Журналісти помітили і відверту зраду під час Мюнхенської конференції з безпеки.
Їх збентеження викликав документ, в якому були сформульовані «12 кроків щодо поліпшення безпеки на Україні». У його розробці брали участь серед інших американські й російські експерти.

Документ, пише видання, в деяких пунктах суперечить позиції України. Він викликав там серйозні побоювання в тому, що доля українців буде вирішена в обхід них. Документ спонукає до дебатів про «українську ідентичність», в які повинні бути залучені не тільки сусідні Угорщина і Польща, а й агресор Росія, йдеться в статті.

Цей документ є «ще одним свідченням розпаду західного оборонного фронту проти домагань Путіна на Україну. Всі політичні й громадські сили на Заході, які всерйоз мають намір захищати ліберальну демократію, повинні всіма силами протистояти цій тенденції. Вони не повинні допустити, щоб Україна опинилася в тіні нібито більших світових політичних криз, а значимість її боротьби за свободу всієї Європи була забута», – резюмує Die Welt.

Читайте також:
Вже відремонтовано близько 3500 будинків, які постраждали внаслідок обстрілів проросійських терористів.
05 червня, 09:51
Складна політична ситуація на міжнародній арені ставить непрості завдання перед українськими правнуками Дзержинського.
31 травня, 15:35
В якому році будуть затверджувати 12 млрд гривень збитків Укрзалізниці ?
20 травня, 12:33
Після того, як влада Зеленського буде змита змінами і вони підуть на смітник історії, то нам доведеться все відновлювати.
05 травня, 11:36
Російська компанія Зеленського, якою сьогодні володіє його перший помічник, збільшила дохід на 16%
04 травня, 18:05