Created with Sketch.

Україна переможе, бо цього хоче наш волелюбний народ

22.03.2022, 09:12
Фото: Facebook

Ця війна, серед іншого, показала колосальну різницю між українцями та росіянами. Як і різницю між державами щодо своїх громадян.

На росії все тримається виключно на страху. Влада ділить громадян (певно, що вже підданих – прим. ред.) на тих, хто переслідує, і тих, кого переслідують. Цінність людського життя там дорівнює нулю.

В Україні страх не працює. Мають цінність гідність і рівність. Так, іноді ми маємо надмірну конкурентність, але війна все вирівняла перед ризиком загальної небезпеки (тобто, геноциду – прим. ред.).

Ми бачимо, як з'явилася справжність: у президента Володимира Зеленського промови – бездоганні, мери показали абсолютну єдність та відданість містам і жителям (незалежно від того, хто якою мовою говорить), розбіжності між владою та опозицією знято. Певно всі відчули на собі, що наше суспільство взагалі – моноліт.

Ну, а Збройні Сили України, які мають за останні роки довіру на рівні Церкви, тепер стануть лідерами як інститут. Це без перебільшення досягнення на роки.

Україна бореться за своє майбутнє, а росія вивалює через війну свої комплекси минулого. В Україні говорять про те, як знизити податки та тому подібні прогресивні речі, тобто як розвивати країну після війни. Натомість на росії – про полювання на "націонал-зрадників".

У цьому вся різниця між нами та ними.

Українська журналістка, політичний технолог, кандидат політичних наук. Закінчила Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка за фахом «Політична культура та ідеологія»

Читайте також
Лиш Україна під проводом керманича-українця здатна перемогти
Політика
Якщо ми самі не боротимемося, нам ніхто не допоможе
Війна
День в історії: 21-25 квітня 1944 року стався найбільший бій між УПА і НКВС
Історія
Лідери черкеського руху закликали молодь саботувати призов до армії РФ
Світ
Головред «Останнього Бастіону» Дмитро Савченко розповів про ситуацію на фронті і в тилу
Війна
Дівчата заспівали гімн України і підірвали себе гранатою
Історія