Україна почала наступ у кібервійні проти московітської орди

ВІЙНА
02.03.2022, 19:33
Україна почала наступ у кібервійні проти московітської орди

Перша у світовій історії кібервійна розгортається на наших очах

Спочатку Україна стримувала атаки Росії на держсайти та ЗМІ, проте тепер сама перейшла у наступ, заявили у Мінцифри.

Українські айтішники після стримування російських атак перейшли у наступ на теренах мережі. Про це заявив глава Мінцифри Михайло Федоров у вівторок, 1 березня.

“Перша у світовій історії кібервійна розгортається на наших очах. Кібервійна відкрита і масштабна за участю державних органів, спецслужб, хакерів (і не тільки білих) і всієї патріотичної ІТ-спільноти, а в Україні такої рівно 100%! І якщо на початку ми стримували багато потужних атак, переважно через тривалу підготовку ворога заздалегідь, то зараз завдяки єдиному духу українців до свободи ми перейшли до впевненого наступу”, – сказано в повідомленні.

Тим часом МЗС московії скаржиться, що ординські посольства за кордоном "перебувають під небаченими кібератаками".

Раніше хакери "поклали" сайти великих ординських ЗМІ. Серед інших хакерських атак зазнали Коммерсант, Вісті, РБК і московітські інформаційні агентства.

Також повідомлялося, що українські кібервійська зламали базу Кремля та опублікували дані. Тепер у відкритому доступі телефонні номери працівників адміністрації президента РФ. У списку є навіть ворожки.

Читайте також:
Війна
Солдатня окупаційно-терористичного контингенту РФ хазяйнує у містах і селах Півдня. Найбільше від їхніх дій страждають жінки та діти.
20:36
Війна
Вочевидь, полювання на воєнних злочинців які бомблять українські міста почалося. Добро і справедливість мають тріумфувати над злом.
10:26
Війна
Thor може літати до 240 хвилин і долати відстань до 75 км, що робить його придатною для розширених розвідувальних місій.
вчора, 15:24
Війна
За час окупації до Криму незаконно прибуло 800 тис. громадян московії.
вчора, 10:06
Війна
Події російсько-української війни — ще один прояв агресії однієї країни проти іншої, метою якої є чергова спроба знищення української нації.
вчора, 09:20