Україна потопила 20% Чорноморського флоту московії

ВІЙНА
03 лютого, 18:05
Україна потопила 20% Чорноморського флоту московії

За два роки московія втратила понад 20 суден, включаючи десантні кораблі, підводні човни та флагманський крейсер «Москва».

ЗСУ потопили п'яту частину Чорноморського флоту московії. До повномасштабного вторгнення він налічував щонайменше 70 кораблів.

Про це пише Bild.

Як зазначає експерт Bild з аналізу відкритих даних, навесні 2022 року Чорноморський флот московії налічував понад 70 кораблів, а російська пропаганда називала його «непереможним».

Проте після знищення крейсера «Москва» флот назавжди відійшов від берегів України, пише видання.

Зазначається, що всього з того часу у відкритому морі було знищено 13 кораблів окупантів, а також будівлю штабу Чорноморського флоту. Крім цього, нещодавно бійці ГУР атакували ракетний катер «Івановєц».

За підрахунками експерта Маттіа Неллес, судячи із загального тоннажу кораблів, втрати флоту становлять уже 20%.

«Успіхи України проти путінських військових кораблів після 2022 року ілюструють нестачу сучасних технологій та непрофесіоналізм моряків» — сказав історик Ян Берендс із Європейського університету Віадріна у Франкфурті-на-Одері.

Читайте також:
Війна
Також було знищено ворожий комплекс РЕБ «Полє-21».
09 квітня, 17:30
Війна
У ніч на п’ятницю, 5 квітня, російські міста, в яких розташовані аеродроми, атакували понад 50 безпілотників.
05 квітня, 11:27
Війна
З цього аеродрому відбувається зліт стратегічних бомбардувальників Ту-95МС, які є носіями крилатих ракет, що атакують Україну
20 березня, 10:13
Війна
На змаганнях нашу країну представляли 30 українських військовослужбовців та ветеранів із пораненнями. Вони здобули 70 медалей.
20 березня, 09:35
Війна
2 роки тому у Кременчуці під час російського вторгнення постало нове військове з'єднання. Бойове хрещення здобуто на Східному фронті.
08 березня, 20:32
Війна
Вартість потопленого корабля становить близько 65 мільйонів доларів.
05 березня, 10:01