Україна прощається зі Степаном Хмарою (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Позиція
25 лютого, 10:24

Прямо зараз у Києві триває церемонія прощання із вірним сином України, борцем за свободу Степаном Ільковичем Хмарою. Людей прийшло багато.

Власні кореспонденти медіаагенції «Останній Бастіон» за підтримки представників націоналістичних організацій Полтавщини присутні на траурному заході у столиці. Інформуємо про перебіг прощання.

Тисячі українців прийшли до будівлі столичної консерваторії на Майдан Незалежності, щоби віддати шану відомому дисидентові совєцьких часів. Незламний чин і звивистий шлях боротьби Степана Ільковича продовжує надихає багатьох громадян, особливо на фронті.

Хмара — вічно молодий і рішучий, а ще, без жодного перебільшення, — вічний революціонер (як пророкував колись ще Іван Франко). Сьогодні він назавжди ввійшов до небесної плеяди українських борців за волю і державність.

Україна прощається зі Степаном Хмарою (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)_1
Україна прощається зі Степаном Хмарою (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)_3
Україна прощається зі Степаном Хмарою (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)_5
Україна прощається зі Степаном Хмарою (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)_7
Україна прощається зі Степаном Хмарою (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)_9
Україна прощається зі Степаном Хмарою (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)_11
Україна прощається зі Степаном Хмарою (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)_13
Україна прощається зі Степаном Хмарою (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)_15

Принциповий Степан Ількович також був співавтором чинної Конституції України, мислив стратегічно, на перспективу, адже пройшов табори та в'язниці ГУЛАГу. Його ненависть до всіх ворогів України (внутрішніх і зовнішніх) жевріла на генетичному рівні.

Чого лише варте ставлення до горезвісної Зе-влади, чиї представники показово відмовилися прийти на траурну подію. Так, ні подружжя Зеленських, ні ручного прем'єра Шмигаля, ні підпанка сіоністів Стефанчука, ні інших «слуг» олігархів не було на панахиді.

Коли «пРезиденту Голобородьку» було потрібно, то він похапцем примчав на прощання із полеглим смертю хоробрих Героєм України Дмитро Коцюбайлом (другом «Да Вінчі»). Сьогодні директору «Кварталу 95» не до вшанування великого українця, має інші справи зі своєю скумбрією за 8 грн.

Нешляхетні каліфи Зе-чинуші на годину зібралися на панелі, щоправда, рояль свідомо не притягли, щоби не спокушати «найвеличнішого лідора світу». Для них байдужа Україна, байдужі українці, їм тільки доступ до корита подавай.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Війна
Прифронтове і багатостраждальне місто Гуляйполе московити вщент розносять авіацією. Під ударами ворога — мости, будинки, дороги.
02 квітня, 12:37
Полтава
Волонтерська підтримка тилом фронтовиків — доказ, що українці — згуртована нація. Дарма, що держава самоусунулася від наближення перемоги.
21 березня, 21:54
Війна
Прямо зараз у Михайлівському Золотоверхому Соборі в останню дорогу провели українських захисників — Анастасію Мар'янчук і Дениса Дайнеко.
21 березня, 13:38