Україна вдруге розгромила Люксембург у відборі молодіжного Євро

СПОРТ
18.11.2023, 06:55

Після перемоги «синьо-жовті» відірвалися від найближчих переслідувачів на шість очок.

Молодіжна збірна України з футболу здобула свою четверту перемогу у відборі на Євро-2025. У номінально домашньому матчі «синьо-жовті» розгромили Люксембург — 4:0.

Про це повідомляє «Суспільне.Спорт».

Під орудою Унаї Мельгоси «синьо-жовті» виграли всі три кваліфікаційні матчі у вересні та жовтні. А в таблиці підходили до ігор у листопаді в статусі одноосібного лідера.

З Люксембургом «молодіжка» зустрічалася у відборі вже вдруге — після перемоги 3:0 у матчі другого туру. Номінально домашній для України поєдинок проходив на полі в іспанській Мурсії.

Напередодні Україна через травму втратила півзахисника Максима Брагару. Футболіст «Чорноморця» виходив у старті на всі три зустрічі кваліфікації на чолі з Мельгосою.

Як пройшов матч

• До перерви Україна повела в рахунку завдяки голу Владислава Ваната. Свій перший гол у відборі нападник "Динамо" забив, коли вражав уже порожні ворота після прострілу Назара Волошина.
  • Із 49-ї хвилини Люксембург догравав зустріч у меншості. Другу жовту отримав півзахисник гостей Раян Бербері.
  • Після години гри Україна довела рахунок до розгромного за дві хвилини: на 64-й Арсеній Багатов зіграв на добиванні з центру карної зони, на 66-й — Волошин першим дотиком поцілив у ворота з дальньої відстані.
  • Своєю третьою результативною дією в матчі Волошин відзначився на 74-й хвилині, коли асистував Ігорю Краснопіру — 4:0 на користь України.

Після перемоги «синьо-жовті» відірвалися від найближчих переслідувачів — Англії та Сербії — на шість очок. Конкуренти України проведуть очну зустріч у суботу, 18 листопада.

Група F. Турнірна таблиця

1. Україна — 12 очок (4 матчі), 11:2 (різниця голів)
  2. Англія — 6 (3), 14:4
  3. Сербія — 6 (3), 5:10
  4. Люксембург — 3 (5), 3:13
  5. Північна Ірландія — 3 (4), 2:4
  6. Азербайджан — 3 (3), 3:5

У наступному матчі, 21 листопада, молодіжна збірна України вперше у нинішньому відборі зіграє проти однолітків з Азербайджану. Початок гри — о 20:00.

Джошуа вважає, що українець переможе «циганського короля».
вчора, 19:48
Спорт
Наталія Довгодько, Катерина Дудченко, Дарина Верхогляд та Анастасія Коженкова принесли Україні першу нагороду Чемпіонату Європи
вчора, 16:17
Спорт
Ця золота медаль стала для Дар'ї третьою в межах континентальної першості
26 квітня, 09:12
Спорт
Українська тенісистка Марта Костюк перемогла чешку Маркету Вондроушову в півфіналі турніру WTA 500 у Штутгарті.
20 квітня, 20:20
Спорт
Львівська шпажистка Анна Максименко стала чемпіонкою світу з фехтування серед кадетів та юніорів.
18 квітня, 09:25