Україна воює за те, щоби не бути росією

ПОЛІТИКА
05 квітня, 14:55
Україна воює за те, щоби не бути росією

Але це неможливо робити, одночасно діючи як росія

Давайте будемо чесними: 5, Прямий та Еспресо з ефіру відключила Банкова. І це не військова цензура, а політична, - зазначає журналіст «Європейської правди» Сергій Сидоренко.

"Не знаю, чи пов'язане це з прогресом у переговорах з рф та можливою угодою, яку доведеться продавати населенню (і яку у разі трешу ці канали критикували би). Але як міжнародник, точно знаю: диктатура поглинає та засмоктує м'яко і непомітно. Зробивши один крок, складно утриматися від другого... третього... і у якийсь момент опиняєшся за всіма червоними лініями", - зазначив журналіст у своєму дописі в соцмережі Facebook.

"Наступною на відключення цілком може бути ЄвроПравда, бо ми знову напишемо про реальну картину. Або УП, або НВ, або будь-яке інше ЗМІ. Мета - щоби інші це побачили і надалі писали те, чого чекає влада. Самі, без вказівки. Щоб чого не вийшло", - попереджає Сергій Сидоренко

Саме так починалася нинішня російська цензура у нульових, на початку путіна.

Тому, колеги-журналісти, давайте не будемо мовчати, - закликає Сидоренко.

"А мовлення 5, Прямого та Еспресо ПОВИННЕ відновитися невідкладно. Я не є глядачем цих каналів від слова взагалі, але це не має значення. Бо на кону дуже багато. у тому числі для нашого руху до членства в ЄС. Бо різні опції росій у Євросоюз не беруть", - резюмує журналіст.


Вранці, 4 квітня представники Концерну радіомовлення, радіозв’язку і телебачення (Концерн РРТ) без будь-яких законних підстав, на власний розсуд вимкнули мовлення телеканалів «Прямий», «П‘ятий» та «Еспресо» в цифровій мережі Т2.

Читайте також:
Політика
Найбільша міжнародна неурядова організація зі штаб-квартирою у Нью-Йорку розкритикувала нещодавні ініціативи українських законотворців.
30 липня, 08:48
Політика
«Ми йдемо у бою життєвому: тверді й міцні, незламні мов граніт. Бо плач не дав свободи ще нікому, а хто борець, – той здобуває світ»...
30 червня, 17:01
Виміри
Колаборанти, з числа працівників правохоронних органів, систематично намагаються втрутитися в діяльність ліцензованого ЗМІ Останній Бастіон.
24 червня, 16:55
Новини
Останній Бастіон дякує своїм прихильникам з "роскомнадзору"
26 травня, 21:15
Полтава
Держспецзв’язку пояснило, чому відключило «Прямий», «Еспресо» і «П’ятий» з ефіру Повний
09 травня, 17:10
Опінії
Вже 9-й рік в Україні точиться війна з російським агресором, інформаційна в тому числі. Тож слід фільтрувати свій інформпростір.
17 квітня, 08:09