Україна, яка нагадує «Дике поле»: турецькі спецслужби викрали члена Робітничої партії Курдистану

ПОЛІТИКА
11 вересня, 20:00
Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Фото: 5.ua

MIT в рамках спеціальної операції на території України затримала Ісу Озера та доставила літаком до Туреччини.

Агенти турецької розвідки затримали на території України Ісу Озера – члена угрупування Робітнича партія Курдистану, яке визнане в Туреччині терористичним, і в рамках спеціальної операції доставили його назад в Туреччину.

Про це повідомили турецькі ЗМІ, серед яких Hurriyet Daily News.

Повідомляється, що Організація національної розвідки Туреччини (MIT) встановила, що Озер, який виїхав з країни після видачі ордеру на його арешт, деякий час перебував в Одесі. 

МІТ стверджує, що Озер продовжував здійснювати терористичну діяльність з території України.  Тому турецькі розвідники в рамках спеціальної операції затримала його та доставила літаком до Туреччини, стверджує анонімне джерело сил безпеки.
 
Зазначимо також, що операції турецьких спецслужб на території Україна – не є новиною.

Так, ще в липні 2018 року повідомлялося про іншу операцію МІТ – вивезення з України журналіста Юсуфа Інана та бізнесмена Саліха Зекі Їгіта.  

Тоді іноземні громадяни, які тепер, були силоміць переміщені з території України до їхньої країни поза процедурою, визначеною українським законодавством, зокрема й Конституцією України, хоч і з відома колишнього керівництва України.

Залишається здогадуватися чи поставлений був до відома нинішній гарант «Я-нелох» Зеленський. Ймовірно зайнятий грою відомим місцем на роялі, Зеленський про спецоперацію дізнався з новин (якщо дізнався). 

 Володимир Зеленський цими днями уявляв себе Реджепом Ердоганом чи Кемалем Ататюрком.

Бо ж ні для кого не секрет, що він не контролює ситуацію в Україні й не знає, чим тут безперешкодно займаються спецслужби Росії, Туреччини, Польщі, Угорщини, США і, ймовірно, усіх держав світу.

І вже зовсім вища математика для Зеленського й інших слуг, те, що подібна практика (ігнорування владою законодавства країни) вже викликала  революції в Україні!  

Але ж Зеленському не до того.

Якщо інформація про те, що Зеленський може вживати наркотики, правдива, то це все не дивно. Бо в стані наркотичного сп'яніння люди можуть забути не лише про свої обов'язки, але і плутати назви країн в яких живуть.

Карикатура на відеоролик Зеленського, що масово розповсюджувалася в соцмережах у 2019 році.

Не здивуємося, якщо Володимир Олександрович цими днями був, що називається під кайфом й уявляв себе президентом Туреччини.
 

Читайте також:
Маніпуляції стосуються Дніпропетровщини та Львівщини.
вчора, 18:05
Депутат постійно кивала головою під час виступу «гаранта», який розповідав про «переваги» відкритого ринку землі.
вчора, 17:08
Значно зросла кількість людей, які очікують істотних фальсифікацій.
вчора, 15:35
Під прикриттям створення вільної економічної зони слуги неукраїнського народу планують надати автономію ОРДЛО.
вчора, 15:16
Україна готова до нормалізації стосунків з Іраном в усіх сферах.
19 жовтня, 20:33
Молодят вінчав «сам» митрополит Онуфрій.
19 жовтня, 17:26