Україна зіграла внічию з Німеччиною у першому матчі під керівництвом Сергія Реброва

СПОРТ
13.06.2023, 06:43

Збірна України команда втратила перемогу наприкінці зустрічі.

12 червня у Бремені на стадіоні "Везерштадіон" збірна України провела товариський поєдинок із Німеччиною.

Це був дебютний матч Сергія Реброва у якості головного тренера національної команди. Суперники не спромоглися визначити переможця – 3:3.

Україна проводила гру у Бремені як частину підготовки до червневих поєдинків у відборі на Євро-2024. Україна готується до зустрічей проти Північної Македонії (16 червня) та Мальти (19 червня).

• Уже на другій хвилині Ніклас Фуллькруг після помилки Михайла Мудрика отримав шанс забити перший гол у матчі, однак пробив поруч зі стійкою.
  • На 6-й хвилині збірна Німеччини все ж вийшла вперед у рахунку, коли забив Маріус Вольф.
  • За 5 хвилин після першого м'яча у матчі Україна змогла зрівняти рахунок у грі, завдяки голу Віктора Циганкова. Рефері спочатку скасував це взяття воріт через положення поза грою, але після підказки відеоасистента зарахував м'яч футболіста "Жирони".
  • На перерву "синьо-жовті" пішли з перевагою у рахунку після того, як м'яч рикошетом від Антоніо Рюдігера залетів у ворота Німеччини.
  • Після перерви підопічні Сергія Реброва збільшили перевагу у рахунку – на 56-й хвилині дублем відзначився Циганков.
  • За сім хвилин до завершення основного часу Німеччина забила другий гол, який забив Кай Гаверц після виграної боротьби у Миколи Матвієнка.
  • На останній хвилині основного часу Німеччина отримала право на пенальті за фол Едуарда Соболя у власному штрафному майданчику. Удар з точки реалізував Йозуа Кімміх.

Для збірної Німеччини це був тисячний матч в історії команди. Гра була благодійною, а зібрані гроші будуть спрямовані до фонду Німецького футбольного союзу для допомоги людям, які постраждали від агресії росії.

Наступний поєдинок збірна України проведе у п'ятницю, 16 червня, коли суперником "синьо-жовтих" на виїзді стане команда Північної Македонії.

У червні Україна також зіграє проти Мальта. Ця зустріч стане першим номінально домашнім матчем для "синьо-жовтих" у відборі на Євро-2024. Гра відбудеться у словацькій Трнаві 19 червня – вперше з початку повномасштабного вторгнення Україна проведе домашню гру не в Польщі.

Українці здобули три перемоги поспіль.
26 березня, 18:10
Українці у компенсований час вирвали перемогу над Англією.
17.10.2023, 07:48
У місті Куала-Лумпур, Малайзія, завершився чемпіонат світу з футболу серед спортсменів з вадами слуху.
07.10.2023, 15:01
"Ворскла" провела п'ять матчів в УПЛ і йде на сьомому рядку турнірної таблиці
18.09.2023, 09:20
Збірна України U-21 зустрінеться з однолітками з Франції у чвертьфіналі молодіжного Євро-2023
02.07.2023, 06:55
Іспанський футбольний клуб "Севілья" виставив на продаж усіх футболістів першої команди. Це пов'язано із боргами клубу.
01.07.2023, 12:24