Україна зникає зі світового порядку денного навіть в ООН

Опінії
23.09.2021, 11:36
Україна зникає зі світового порядку денного навіть в ООН

Виступ "найвпливовішого політика світу" в майже порожньому залі ООН зовсім не був розрахований на ООН.

Військовий, поет, автор пісень, учасник АТО/ООС

Проте, він розрахований на його "середнього виборця", який знає про існування ООН "з чуток", і якому, навіть, не спадало на думку стежити за процесами і виступами в цій організації.

Україна зникає зі світового порядку денного навіть в ООН_1

За ніч мережа наповнилася захопленням. Мовляв, Зеленський "відкрив очі", "сказав правду" і навіть "розгромив" ООН.

Ось тільки маленька поправка. Критика ООН і розмови про її реформування вже багато років є частиною обов'язкової риторики світових лідерів.

Про це неодноразово, у різних формах казали (наприклад) Меркель, Макрон, Едроган, Тосиміцу Мотегі, і всі без винятку президенти США. І десятки  інших лідерів. І навіть путін.

Власне, театралізований і хамоватий конспект давно існуючих критичних зауважень до ООН і мав переконати виборців в реальності формули Мендель про "найвпливовішого політика".
А ООН чула це в різних формах і багато разів. Правда ніхто до цього не використовував креатив 95 кварталу, щоб вставити в виступ пародію на путина, процитувавши слова путіна, копіюючи голос і манеру путина.

Так що, Зеленський старанно "будив ООН" у достатньо дворовій манері, щоб сформувати саме у себе вдома враження про "епохальність" свого виступу. Хоча, в очах інших епохальною була, наприклад, заява Байдена про повернення США до Ради ООН з прав людини. І анонс дій США щодо підтримки діяльності ООН в найбільш проблемних сферах. Саме в тих, які так палко критикував Зеленський.

У тому числі у проблемах пандемії. Було дуже цікаво слухати про "провал боротьби" від людини, під керівництвом якого Україна "домоглася" повного провалу в цьому питанні.

Було дуже цікаво слухати про те, як треба було "ділити вакцини" від людини, під керівництвом якої гроші платників податків і іноземна допомога, виділені на боротьбу з епідемією - були зариті в асфальт і успішно "освоєні" найближчим оточенням.

"Гроші ми розтягнули, тож давайте щось ділити" - це "вері гуд бізнес".

Тобто - пряма і нахабна маніпуляція фактами, загорнута в емоційну форму і слова про "рятувальні шлюпки не для всіх" - залишається маніпуляцією. Яку бачать всі - крім частини виборців в Україні.
А коли Зеленський говорить про війну - це правильно. Ось тільки він не говорить нічого нового. Мені невідомо, чи знає Володимир Олександрович про те, що він просто повторює давно сказане Петром Олексійовичем. Та це й не важливо.

Самі слова сказані навіть з трибуни ООН - можуть коштувати тільки витрачених букв. Якщо не готувати ґрунт для виступу на всіх фронтах. А з цим вже два роки проблеми. Через відкат у зовнішній політиці. Через "смикання" в політиці внутрішній. Через загальну підміну політики - імітацією політики.

І, як результат - Україна зникає зі світового порядку денного навіть в ООН.

Тому, ми маємо - те, що маємо. "Яскравий" виступ в майже порожньому залі. З нальотом шоу і істерики. В якому Зеленський "викриває і звинувачує" повторюючи давно (і не раз) сказані іншими слова. Попутно "вішаючи" на світове співтовариство навіть гріхи власної безпорадності і некомпетентності. Там це викликало, в кращому випадку - здивування.

А ось вдома - цілком ймовірно ще трохи продовжить існування ілюзії "політичної значущості" і "діяльності".

Ну і замах на Шефіра був особливою родзинкою. Що створює дивне враження опрацьованого заздалегідь сценарію. Прямо зі світової трибуни Зеленський вже практично розказав про причину замаху - ціна за реформи (які???). Затвердив, так би мовити, єдину версію.

Цілком ймовірно, що це спроба легалізації подальших жорстких дій щодо своїх опонентів. Чи так це - ми дуже скоро дізнаємося.

Резюмуючи, ставлю оцінку "відмінно" тим, хто готував промову. І не тому, що вона була важливою і конструктивною. Тому, що завдання підтримати ілюзію образу "світового лідера" для некритичної аудиторії - виконано.

А в решті, все стабільно. Стабільно соромно.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Економіка
Не отримавши бажаного ефекту від повернення "драконівських" акцизів і мит на імпорт автомобілів, уряд вирішив узятися за весь імпорт.
04 серпня, 19:27
Світ
«Поки що нам надзвичайно щастило. Але удача – це не стратегія»
02 серпня, 14:29
Економіка
До Верховної Ради України внесено законопроєкт №7429 щодо змін до поточного державного бюджету, ініціатори – Кабінет Міністрів.
19 липня, 07:09
Опінії
От бідкаються, що зі знищенням щура війна не закінчиться, бо навколо нього – володіни з патрушевими. А ви знищіть, а потім подивимось.
18 липня, 12:25
Опінії
Представники команди Володимира Зеленського все частіше перевищують повноваження, забуваючи про конституційні права і обов'язки.
11 липня, 19:23
Опінії
Поки українські захисники стримують широкомасштабну російську агресію у тилу розгорнуто передвиборчу кампанію. Поки приховано і недолуго.
09 липня, 09:33